Göcek Nerede, Nasıl Gidilir?
Göcek Nerede, Nasıl Gidilir?

Muğla’nın önemli tatil birinden biri olan Göcek ile ilgili gözlemlerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. Bunun yanında Göcek Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına da cevap bulacağız.

Fethiye ile Dalyan arasında yer alan Göcek, Akdeniz’in Bir Ucuna Saklanmış küçük ama aynı zamanda harika bir tatil beldesidir. Buraya yıl boyunca çok sayıda turist akın etmektedir. Beldenin manzarası ve doğal güzellikleri kesinlikle görülmeye değerdir.

Göcek Gezi Rehberi

Masmavi denizi ve yemyeşil doğasıyla ziyaretçilerine huzurlu bir tatil olanağı sunmaktadır. Burada gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Birçok şiir ve roman kitabına da konu olan bu tatil beldesini şiddetle görmenizi tavsiye ederim. Özellikle Göcek koylarına hayran kalacaksınız.

Göcek Nerede, Nasıl Gidilir?

Göcek, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Fethiye ilçesine yaklaşık 28 km uzaklıktadır. Buraya ulaşamak için Fethiye ilçesine gelip burada Fethiye ve Göcek arası kalkan minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da İstanbul’dan kalkan otobüslerle direk ulaşabilirsiniz. Bunun dışında Hava yolu ile Dalaman’a gelip burada servislerle Göcek beldesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca burada 4 marina bulunur. Bu nedenle deniz yolunu da kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Göz at;

 1. Göcek Otelleri ve Göcek Otel Fiyatları
 2. Sarıgerme Gezi Rehberi
 3. Fethiye Gezi Rehberi
 4. Fethiye Gece Hayatı
 5. Fethiye Otelleri ve Fethiye Otel Fiyatları
 6. Fethiye Balayı Otelleri ve Paketler
 7. Ortaca Gezi Rehberi
 8. Muğla Gezi Rehberi
 9. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 10. Muğla Gece Hayatı
 11. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 12. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here