Göynük Otelleri ve Göynük Otel Fiyatları

Göynük Otelleri ve Göynük Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Göynük; Bolu iline bağlı bir ilçedir. Göynük ilçesi Bolu ile merkezine 97 km uzaklıkta yer almaktadır. Osmanlı tarzı iki katlı tarihi evleri, Arnavut kaldırımlı dar sokakları ile güzel bir ambiyansa sahip Göynük görülmesi gereken yerlerdendir. Bu sebeple yıl içerisinde buraya çok sayıda ziyaretçi akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünde pek sıkıntı çekmezler. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önerceğiz. Memnun kalacağınızı umuyoruz. İşte o yerler…

Göynük Otelleri ve Göynük Otel Fiyatları

1-Göynük Sular Butik Otel: Bolu’nın Göynük ilçesine bağlı Kepkebir Mahallesinde bulunur. Abant’ yaklaşık 45 km uzaklıkta yer alır. Oldukça şık ve konforlu bir dekorasyon ile inşa edilmiştir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Göynük Otel: Bolu’nun Göynük ilçesine bağlı Cuma Mahallesi, Gazi Süleyman Paşa Bulvarı üzerinde bulunur. Sıcak bir aile ortamında konaklayıp dinlenmek isterseniz burası tam size göre bir yer. Burada sevdiklerinizle gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz.

3-Aksemsettinoğlu Konağı: Bolu’nun Göynük ilçesine bağlı Cuma Mahallesi, Ankara Caddesi üzerinde bulunur. Harika bir mimari tarzda inşa edilen bir Osmanlı konağıdır. Kendinizi ev ortamında hissedeceğiniz bu konakta gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Göynük’te en çok tercih edilen konaklama yeridir.

4-Müderrisler Evi: Bolu’nun Göynük ilçesine bağlı Cuma Mahallesinde bulunur. Buraya her mevsim gelip gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Sıcak ve samimi bir yer olup kalmanız için önerilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here