Güvercinlik Otelleri ve Güvercinlik Otel Fiyatları
Güvercinlik Otelleri ve Güvercinlik Otel Fiyatları

Güvercinlik Otelleri ve Güvercinlik Otel Fiyatları ile ilgili edindiğimiz izlenimler ışığında size ayrıntılı bilgi sunacağız. Umarım bu bilgiler ışığında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

Güvercinlik, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Huzur ve rahatlık anlamında ne ararsınız burada mevcuttur. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip muazzam bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Konaklama açısından hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Şimdi siz değerli okurlarımız için burada yer alan bazı konaklama yerlerini tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Güvercinlik Otelleri ve Güvercinlik Otel Fiyatları

1-Lujo Bodrum: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Güvercinlik beldesinde bulunur. Mevsim koşullarına göre hizmet veren bu otelde konaklamak için gecelik 2240-2400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Ayrıca bu tesiste evcil hayvanlarınızla birlikte de konaklayabilirsiniz.

2-La Blanche Island Bodrum: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Güvercinlik beldesinde yer alan La Blanche Island Bodrum, Denize sıfır bir konumda çam ormanları arasında konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Tesis bünyesinde çok sayıda hizmet olanağı bulunur. 5 yıldızlı bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 800-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Crystal Green Bay Resort & Spa: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Güvercinlik beldesinde yer alan Crystal Green Bay Resort & Spa, 5 yıldızlı bir otel olup toplam 291 odası bulunmaktadır. Tesis bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 750-1300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Greenport Bodrum: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Güvercinlik beldesinde yer alan Greenport Bodrum, Milas-Bodrum Havalimanı’na 13 km ve Bodrum şehir merkezine 17 km uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Club Aquarium: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Güvercinlik beldesinde yer alan Club Aquarium, Denize sıfır bir konumda yer alıp 60 oda, 5 suit ve 140 yatak kapasitesi ile misafirlerine harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here