Haymana Otelleri ve Haymana Otel Fiyatları

Haymana Otelleri ve Haymana Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı iş ve gezi seyahatinizde size pusula olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Haymana Otelleri

Haymana bağlı olduğu Ankara iline 74 km uzaklıkta yer almaktadır. Dünyanın en yararlı ikinci kaplıca sularına sahip Haymana ilçesi kaplıcaları ile ön plana çıkmaktadır. Kaplıcalarından dolayı her yıl binlerce yerli ve yabancı turist akın etmektedir.

Buraya gelen turistler konaklama yönünde hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada her bütçeye uygun çok sayıda farklı konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiye buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da Telefonla arayarak rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de daha uygun fiyatta konaklama yeri bulursunuz. Şimdi siz değerli okurlarımız için burada bulunan bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Haymana Gezilecek Yerler
 2. Haymana Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Haymana Otelleri
 4. Ankara Gezilecek Yerler
 5. Ankara’da Gezilecek 10 Yer
 6. Ankara Gece Hayatı
 7. Ankara Nerede, Hangi Bölgede?
 8. Ankara Otelleri ve Ankara Otel Fiyatları
 9. Ankara Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 10. Ankara Atatürk Evi Ve Müzesi
 11. Ankara 75.Yıl Hipodromu
 12. Ankara Etnografya Müzesi
 13. Ankara Hava Kuvvetleri Müzesi
 14. Ankara Türk Hava Kurumu Müzesi
 15. Ankara Devlet Mezarlığı Müzesi
 16. Ankara Çubuk Karagöl Tabiat Parkı
 17. Ankara Abidinpaşa Merkez Camii
 18. Ankara Cumhuriyet Müzesi
 19. Ankara Vakıf Eserleri Müzesi
 20. Ankara Devlet Demir yolları Müzesi
 21. Ankara Pirinç Han
 22. Ankara Maltepe Camii
 23. Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesi
 24. Ankara Gençlik Parkı
 25. Ankara Kalesi
 26. Ankara Harikalar Diyarı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 27. Ankara Piknik Alanları Nerede, Nasıl Gidilir
 28. Kalecik Ankara
 29. Gölbaşı Ankara
 30. Ankara Ayaş Evleri
 31. Sincan Otelleri ve Sincan Otel Fiyatları
 32. Maltepe, Ankara Otelleri ve Maltepe, Ankara Otel Fiyatları

Haymana Otel Fiyatları

1-Grannos Termal Hotel:

Ankara’nın Haymana ilçesine bağlı Medrese Mahallesi, Şehitler Caddesi üzerinde bulunur. Otel bünyesinde açık ve kapalı havuz imkanı bulunur. Burada sevdiklerinizle gelip sağlıklı bir konaklama imkanı sunan otelde gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 390-900 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Midas Hotel Haymana: Ankara’nın Haymana ilçesine bağlı Çaldağ Mahallesi Erguvan Caddesi üzerinde bulunur. Diğer bir deyişle  termal bölgesinde bulunur. Otel bünyesinde açık-kapalı yüzme havuzları, kaplıca banyoları, spor salonunu ve SPA merkezi bulunur. Burada bulunan sulardan şifa bulmak için her yıl çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi uğramaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-750 TL arasında değişmektedir.

3-Doktorun Oteli: Ankara’nın Haymana ilçesine bağlı Çaldağ Mahallesi, Gedik Yolu Caddesi üzerinde bulunur. Otel bünyesinde Sağlıklı yaşam ünitesi, SPA Merkezi, Suana, Açık ve Kapalı yüzme havuzları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-650 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Ürofiz Termal Otel: Ankara’nın Haymana ilçesine bağlı Çaldağ Mahallesi Kemalpaşa Sokakta bulunur. Tesis, bünyesinde bulundurduğu şifalı suları sayesinde konuklarına sağlıklı bir konaklama imkanı sunmaktadır. Tesis bünyesinde konuklarına harika hizmetler vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-600 TL arasında değişmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here