Hisarönü Otelleri ve Hisarönü Otel Fiyatları
Hisarönü Otelleri ve Hisarönü Otel Fiyatları

Muğla-Marmaris’de yer alan Hisarönü otelleri ve otel fiyatları için bu yazıyı kaleme aldık. Umarım bu yazı sizin için bir pusula olur. Bu yazı ışığında huzurlu bir tatil keyfi yaşarsınız.

Hisarönü, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Burada gezilip görülecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip muazzam bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Çünkü burada birden fazla seçenek bulunmaktadır. Ayrıca her bütçeye uygun konaklama yeri de bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek isterim. Şöyle ki;

Hisarönü Otelleri ve Hisarönü Otel Fiyatları

1-D-Hotel Maris: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Hisarönü beldesinde bulunur. Bulunduğu konum kesinlikle harikadır. Huzur adına aradığınız her şey burada mevcuttur. Eşinizle birlikte buraya gelip harika bir balayı tatili yaşayabilirsiniz. Çok küçük yaşta çocukları kabul etmeyen tesis gecelik olarak 2400-3000 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Blu Brezza Marin Hotel & Restaurant: Marmaris-Hisarönü’nde yer alan Blu Brezza Marin Hotel & Restaurant, yıl boyunca hizmette açıktır. Otel bünyesinde harika bir restoran bulunur. Otelin toplam 8 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Erine Beach Bungalow & Butik Otel: Marmaris Hisarönü’nde yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca harika hizmetlerle ağırlamaktadır. Otel bünyesinde  9 odası, 4 bağ evi ve 9 adet ahşap evi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hisarönü Bungalow: Marmaris Hisarönü’nde yer alan Deluxe Bungalow evleri, her yanı yemyeşil coğrafyayla kaplı bir yerde bulunur. Bu evlerde sevdiklerinizle birlikte harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kerdime Beach Hotel: Marmaris–Hisarönü’nde yer alan Kerdime Beach Hotel, denize sıfır bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Hisarönü Ucuz Otelleri

  1. Angora Fish Restaurant Motel Camping(50-100 TL)
  2. Aybay Apart & Pansiyon(75-150 TL)
  3. Gelincik Pansiyon(100-200 TL)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here