İçmeler Nerede, Nasıl Gidilir?
İçmeler Nerede, Nasıl Gidilir?

Toros Dağları’nın eteklerinde yer alan İçmeler, Akdeniz ve Ege’nin birleştiği noktada bulunan bir cennet köşesidir. Marmaris Körfezi içinde bulunan bu tatil beldesi ismini şifalı sularından almıştır.

Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı bir tatil beldesi olan İçmeler, mutlaka gezilip görülmesi gereken bir yerdir. Bu tatil beldesi bir taraftan  çam, palmiye ve okaliptüs ağaçları ile çevrilmişken öte taraftan da 6 km uzunluğundaki mavi bayraklı sahil şeridi ile çevrilmiştir. Burası birçok su sporu için oldukça elverişlidir. Burada tatil ve huzur adına aradığınız her şey mevcuttur. Bu tatil beldesi her mevsim farklı bir renk cümbüşü ile karşımıza çıkmaktadır. Buraya yolunuz düşerse mutlaka sevdiklerinizle birlikte gelip muazzam bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

İçmeler Nerede, Nasıl Gidilir?

İçmeler, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Bu tatil beldesi Marmaris ilçe merkezine 8 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için ilk önce Marmaris ilçesine ulaşmanız gerekir. Buraya ulaştıktan sonra ilçe merkezinden kalkan İçmeler servisleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da özel aracınızla Muğla veya Fethiye yönününde tabelalar yardımıyla buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Göz at;

 1. İçmeler, Marmaris Otelleri ve İçmeler, Marmaris Otel Fiyatları
 2. Selimiye Otelleri ve Selimiye Otel Fiyatları
 3. Selimiye Gezi Rehberi
 4. Marmaris Gezi Rehberi
 5. Marmaris Balayı Otelleri ve Marmaris Balayı Otel Fiyatları
 6. Marmaris Otelleri ve Marmaris Otel Fiyatları
 7. Muğla Gezi Rehberi
 8. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 9. Muğla Gece Hayatı
 10. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 11. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler
 12. Turunç Gezi Rehberi
 13. Turunç Otelleri ve Turunç Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here