İş Kuleleri İş Sanat Kültür Merkezi

İş Kuleleri İş Sanat Kültür Merkezi İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesine bağlı Levent semtinde bulunur. Birçok kültürel etkinliğe ev sahipliği yapan İş Kuleleri İş Sanat Kültür Merkezine mutlaka gezilip görülmesi gereken bir yerdir.

Is Kuleleri Is Sanat Kultur Merkezi İş Kuleleri İş Sanat Kültür Merkezi İstanbul

Kurulduğu günden bugüne sürekli toplumsal konularla ilgilenen İş Bankası bünyesinde toplumsal konulara ağırlık veren birçok etkinliğe ev sahipliği yapan kültür merkezleri kurmuştur. İş bankası müzik ve sahne sanatları alanındaki faaliyetlerini 2000 yılından bu yana İş Sanat çatısı altında gerçekleştiriyor.

Is Kuleleri Is Sanat Kultur Merkezi İş Kuleleri İş Sanat Kültür Merkezi

Yoğun gündemi ile İstanbul Sanatseverlerin yoğunlukla aktığı bu kültür merkezine dünyaca ünlü sanatçılara burada çeşitli etkinliklere katılmışlardır. Bu sanatçılar başta Yo-Yo Ma’dan Valery Gergiev’e, Londra Filarmoni’den BBC Senfoni Orkestrası’na Gidon Kremer’den Dianne Reeves’e, Vladimir Ashkenazy’den Dave Brubeck’e, Yuri Temirkanov’dan Ivo Pogorelich’e, Cesaria Evora’dan Branford Marsalis’e, Wayne Shorter’dan, Paquito D’Rivera’e, Hank Jones’tan Sonny Rollins ve Bobby Mc Ferrin’e dünyaca ünlü birçok sanatçı İş Sanat sahnelerinin konukları arasında yer almış durumdadır.

İş Kuleleri İş Sanat Kültür Merkezi Nerede

Dünyaca ünlü sanatçıların yanı sıra ülkemizde bulunan birçok sanatçıda konuk olmuştur. sanatta merak edenlerin mutlaka gelip uğraması gereken bir yerdir.

Nasıl Gidilir: Maslak istikametine giden her toplu taşıma aracı ile Plazalar durağında inerek mekana ulaşabilirsiniz. Taksim – 4. Levent Metro hattı ile Levent’te inip yürüyebilirsiniz.

İş Kuleleri İş Sanat Kültür Merkezi

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here