İsav Atış Poligonu Nerede, Nasıl Gidilir?
İsav Atış Poligonu Nerede, Nasıl Gidilir?

İSAV Silah & Atış Poligonu Nerede, Nasıl Gidilir? soruları çokça tarafımıza iletilmektedir. Bizde bu sorulara cevap vermek mahiyetinde bir yazı kaleme aldık. Umarım sorularınıza cevap olur.

Öncellikle silahlara karşı olduğumuzu belirtmek isterim. Görev nedeniyle veya savaş durumu dışındaki diğer durumlarda silah kullanmamanız gerektiğini söylemek isterim.

İstanbul-Küçükçekmece’de yer alan  İSAV Silah & Atış Poligonu, 4000 m2 alanda, 15000 çeşit ürün bulunduran Avrupa’nın bu sektördeki en büyük yeridir.

Burada gerçek ateşli tabanca poligonu, okçuluk poligonu, airsoft poligonu ve arenasının yer aldığı, avcılık, atıcılık, doğa ve kamp malzemelerinin satıldığı yerler bulunmaktadır. Buraya gelip bu ürünleri satın alıp veya test edebilirsiniz.

İSAV Silah & Atış Poligonu Nerede, Nasıl Gidilir?

İSAV Silah & Atış Poligonu, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine bağlı  Gültepe Mahallesi Alageyik Sokak No: 1’de bulunur. Buraya gelip test denemeleri yapmak için rezervasyon almanız şart.  0212 424 49 49 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz. Buraya ulaşmak için Metrobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Metrobüs Beşyol Durağında inip İSAV Silah & Atış Poligonu’na ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here