İstanbul Galleria AVM Nerede, Nasıl Gidilir
İstanbul Galleria AVM Nerede, Nasıl Gidilir

Medeniyet şehri İstanbul’da bulunan Galleria AVM ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun yanında yine İstanbul Galleria AVM Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Ataköy semtinde bulunan Galleria AVM veya diğer adıyla Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi, 1 Ekim 1988 tarihinde ziyarette açılmıştır. Burası ülkemizin ilk alışveriş merkezi olarak da bilinir. Oldukça önemli bir yere sahiptir. Yolunuz düşerse mutlaka ziyaret edin derim. Burada gönlünüzce alışveriş yapıp güzel vakit yaşayabilirsiniz.

Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi, İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı Ataköy semtinde bulunur. Bu AVM, Taksim’e 45 dakika, Kadıköy’e 90 dakika uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için Metrobüs hattını kullanın. Size en yakın metrobüs durağından metrobüse binin. Metrobüsten İncirli (Ömür) durağında inin. Metrobüs çıkışında veya biraz yürüdükten sonra  İncirli Caddesi’nden herhangi bir İETT otobüsüne binin. Bakırköy Özgürlük Meydanından inip biraz yürüdükten sonra AVM’ye ulaşmış olursunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here