Kabak Koyu Otelleri ve Kabak Koyu Otel Fiyatları
Kabak Koyu Otelleri ve Kabak Koyu Otel Fiyatları

Kabak Koyu Otelleri ve Kabak Koyu Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşlığı yapar.  Aklınıza takılan bir şey olursa lütfen yorum kısmında bizimle paylaşın.

Kabak Koyu, Muğla kentimizin Fethiye ilçesinde bulunmakta olup yalnız takılmak isteyenler ve muhteşem doğayı sevenlerin gözde yerlerinden birisidir. Buraya her yıl çok sayıda kişi gelmektedir. Buraya gelenler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü koyda birçok konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Kabak Koyu Otelleri ve Kabak Koyu Otel Fiyatları

1-Lissiya Hotel: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Kabak Koyunda bulunur. muhteşem kuş bakışı koy ve dağ manzarasıyla müşterilerine harika bir tatil şöleni sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 900-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Full Moon Camp: Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Faralya Köyü-Kabak Koyu mevkiinde yer alan Full Moon Camp, yemyeşil doğasıyla konuklarına harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Huzurlu bir tatil için burayı size şiddetle tavsiye ediyorum. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 420-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sea Valley Bungalows: Fethiye-Kabak Koyu’nda yer alan Sea Valley Bungalows, daha çok yaz sezonunda hizmet veren bir kamp alanıdır. Bölgedeki denize en yakın tesis olup bünyesinde birbirinden güzel toplam 19 ağaç eve sahiptir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 320-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Kabak Mandala Camping: Fethiye Kabak Koyu’nda yer alan Kabak Mandala Camping, şık ve konforlu bungalov evleriyle hizmet vermektedir. Doğayla iç içe bir konumda bulunup gelen konuklarına huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kabak Mamma’s Hostel: Kabak Koyu’na 600 metre uzaklıkta yer alan Kabak Mamma’s Hostel, deniz ya da dağ manzaralı odalarında harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Cosmos Lounge: Fethiye Kabak Koyu Faralya Mevkii’nde bulunur. Adeta gizli bir cennet içinde bulunan bu mekan size harika manzara şöleni sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 45-55 TL arasında ücret ödeminiz gerekir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here