gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Kars Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak çok az sayıda cafe, bar ve disco bulunur. Bunlarda kış mevsiminde pek aktif değildir.

Kars ilimiz 289.786 toplam nüfusu ile Doğu Anadolu Bölgemizin güzel şehirlerinden biridir. İlimizin çok sert geçen bir kışı vardır. Burada kış mevsiminde hayat resmen durmaktadır. Bu çetin kış koşuları elbette gece hayatını da olumsuz etkilenmiştir. Günün kararması ile birlikte herkes evine çekilir. Daha çok eş dost ziyareti yapılır.

Göz at ;

 1. Kars Gezilecek Yerler
 2. Kars Gece Hayatı
 3. Kars’da Gezilecek 10 Yer
 4. Doğu Ekspresi Hakkında Merak Edilen 10 Şey
 5. Kars Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 6. Kars Harakani Havalimanı Ulaşım Nasıl Gidilir
 7. Çıldır Gölü Nerede, Nasıl Gidilir
 8. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
 9. Kars Otelleri ve Kars Otel Fiyatları

İlimizdeki üniversitenin var olması ve birçok devlet memurun burada olması gece hayatı bir ihtiyaç olarak görülüp kent merkezinde birkaç mekan açılmıştır. Bunun dışında ilimiz kış sporlarına ev sahipliği yapmaktadır. İlimizin Sarıkamış ilçesinde birçok otel bulunur. Bu otellerin içinde birçok eğlence merkezi bulunmaktadır. Sarıkamış ilçesine giderseniz burada canlı müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz.  Burada bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım beğenirsiniz.

    Kars Eğlence Hayatı

 • Binbir Gece Bar: Kars ilimizin merkezinde bulunur. Bu mekan yerle haalk ve ziyaretçilerin sıkça uğradığı bir yerdir. Canlı müzik eşliğinde çok güzel vakit geçirebilirsiniz.
 • Ozzı Clup Bar: Şehir merkezinde bulunan bu bar bir harika. Yiyecek, içecek ve ortamı sizi memnun edecek bir yer…
 • Clup Areena: Kent merkezinde bulunan bu mekan daha çok üniveriste öğrencilerin takıldığı bir mekandır. Hem bütçeye uygun hemde kaliteli bir yer.
 • Çamkar Otel Bar
 • Birabahane Kafe
 • Gözde Kafe
 • Şelale Kafe
 • Ce-Mar Toprak Hotel Bar

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here