Kartalkaya Kayak Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Bolu il sınırları içerisinde, Köroğlu Dağları üzerinde yer alan Kartalkaya kayak merkezi ülkemizin en önemli kayak merkezlerinden biridir.

Kartalkaya Kayak Merkezi

Köroğlu Dağları’nın en yüksek zirve noktalarından biri üzerinde bulunan Kartalkaya kayak merkezi geniş bir alana sahiptir. Çam ormanlarıyla kaplı olan kayak merkezinde ormanlık alanda ağaçların içinde kayak yapabilirsiniz. Kartalkaya kayak merkezi ülkemizin en önemli 5 kayak merkezinden biri olma özelliğine sahiptir. Geniş bir alana sahip olan Kartalkaya kayak merkezinde kayak sezonu genellikle aralık ayının ilk haftasından başlayıp mart ayının sonuna kadar devam etmektedir. Kartalkaya Kayak Merkezi içinde başlangıç, orta düzey, profesyonel seviyede kayak pistleri bulunmaktadır. Her türlü imkana sahip olan Kartalkaya kayak merkezinde büfe ve oteller de bulunmaktadır.

Kartalkaya Kayak Merkezi Nerede

Kartalkaya kayak merkezi Bolu il sınırları içerisinde Köroğlu Dağları üstünde yer almaktadır.

Kartalkaya Kayak Merkezi Nasıl Gidilir

Kartalkaya kayak merkezine ulaşmak için Ankara otoyolundan ve E5 kara yolundan devam edip Dörtdivan ilçesi istikametine dönüp ilçe merkezini geçtikten sonra Kartalkaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bolu ya da Dörtdivan’dan Kartalkaya kayak Merkezi’ne giden dolmuş seferleri ve taksiler bulunmaktadır.

Kartalkaya Otelleri ve Kartalkaya Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Kartalkaya Otelleri ve Kartalkaya Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here