Kartepe Otelleri ve Kartepe Otel Fiyatları
Kartepe Otelleri ve Kartepe Otel Fiyatları

Kartepe Otelleri ve Kartepe Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme alacağız. Umarım beğenirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kartepe Kocaeli iline bağlı bir ilçedir. Kartepe ilçesi Kocaeli il merkezine 23 km uzaklıkta yer almaktadır. Kartepe ilçesi Marmara Bölgesinin Uludağ’dan sonra en çok ziyaretçi alan kış turizm merkezidir. İlçe içinde bulunan Marmara’nın en yüksek 3. dağı ile kış turizmini canlandırırken, Maşukiye beldesi ile yaz turizmini canlı tutmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada çok sayıda farklı alternatif konaklama alanları bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Maltepe  ilçemizde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Kartepe Otelleri ve Kartepe Otel Fiyatları

1-Yaylı Apart: Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı Maşukiye tatil beldesinde bulunur. Bahçeli harika bir şehir manzarasına sahiptir. Burada sevdiklerinizle birlikte huzur dolu bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 1500-1750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-The Green Park Kartepe Resort & Spa: Kocaeli’nin Kartepe Kayak merkezinde bulunur. 4 yıldızlı bu harika otelde sevdiklerinizle birlikte buraya gelip kış tatilinizi huzur içinde geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 650-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Snow Hill House Apart Daireler: Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı Maşukiye tatil beldesinde bulunur. Yeşillikler içinde Sapanca Gölü manzarasına sahip bir yerde konumlanmıştır.  Burada konaklamak için geceliği 400-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-El Garden Hotel Residence: Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı Maşukiye tatil beldesinde bulunur. Birbirinden şık ve konforlu 52 odasıyla konuklarını ağırlamaktadır.  Burada konaklamak için geceliği 330-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Mersu Ala Konak Aile Oteli: Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı Maşukiye tatil beldesinde bulunur. Muhteşem bir dağ manzarasına sahip bu otelde yılın dört mevsimi boyunca misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için geceliği 280-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Asmalı Bahçe Butik Otel: Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı Maşukiye tatil beldesinde bulunur. Doğayla baş başa sevdiklerinizle birlikte burada huzur bulabilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 200-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Rivada Hotel: Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı İstasyon Mahallesinde bulunur. Şehir merkezinde bulunan otel, gerek iş gerekse gezi amaçlı yaptığınız seyahatte konaklamak için oldukça iyi bir yerdir. Burada konaklamak için geceliği 225-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-My Green Boutique Hotel: Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı Maşukiye tatil beldesinde bulunur. Dağ manzaralı odalarıyla huzur içinde konaklayabilirsiniz. Bünyesinde açık havuz bulunur. Burada konaklamak için geceliği 250-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Sessiz Ev Çiftlik Otel: Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı Balaban Köyünde bulunur. Şehrin kalabalık ve stresinden uzaklaşıp sevdiklerinizle huzur bulacağınız bir mekandır.  Burada konaklamak için geceliği 270-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here