gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Kaş Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, cafe ve sahil kenarında bulunan mekanlarda geçer. Burada Disko ve kulüp gibi mekanlar neredeyse yok gibidir. İlçemizde gece hayatı diğer tatil beldelerine göre daha sakin geçer. Bu mekanlar sabaha kadar açık olup eğlence dozuna göre devam etmektedir.

Kaş Antalya’ya bağlı bir ilçedir. Turistlik bir ilçe olan Kaş ilçesinde çok sayıda tarihi ve turistlik yer bulunmaktadır. Antalya ilimizin eşsiz güzellikleri içinde bulunan bu harika tatil beldesine yıl içerisinde binlerce yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Bu ilçemizin gece hayatına bakacak olursak;

Kaş gece hayatı Antalya ilimizin diğer ilçeleri gibi pek hareketli değilidir. Burada gece hayatı daha sakin geçmektedir. Buraya gelen turistler gün içerisinde denize girer ve tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret eder. Gece olunca burada bulunan barlarda oturup sohbet edilir. İçki içilir ve hafif tarzda müzik dinlenir. Şimdi ilçemizde bulunan bazı gece mekanları önereceğim. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

KAŞ GECE HAYATI

Barcelona Bar: Bu mekan Antalya ilimizin Kaş ilçesinde bulunur. Uzunçarşı’nın tam ortasında yer alan bu mekan bir harikadır. Ortamı, müziği, çalışanları ve kokteylleri bir harika cidden. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Hideaway Cafe & Bar: Bu mekan Antalya ilimizin Kaş ilçesinde bulunur. İlçemizin saklı bir bahçesidir burası. Harika ortamı ve kaliteli müziklerle gecenize renk katmak için buraya gelmeniz şart. Kokteylleri de harikadır.

Mavi Bar:  Bu mekan Antalya ilimizin Kaş ilçesinde bulunur. Kaş merkezde bulunan bara gitmeseniz dahi o sizi zorla kendine çekecektir. Önünde geçerken müziğine ve ortamına karşı ayak uydurmanız çok zor. Birde kendiniz içerde buluyorsunuz. Harika ortamla güzel bir gece geçirmek istiyorsunuz buraya gelmelisiniz.

Dejavu Cafe Bar: Bu mekan Antalya ilimizin Kaş ilçesinde bulunur. İlçede bulunan bu mekan her şeyi ile bir harikadır. Fakat bu mekan daha çok gün batımı ile bilinir. Burada harika gün batımı izlenir. Teras katına oturup içkiniz yudumlarken gün batımı harika bir şekilde izlenir.

Oxygen Pub:  Bu mekan Antalya ilimizin Kaş ilçesinde bulunur. Kaş’ın merkezindeki mekanların gürültüsünden ve kalabalığından kaçıp kafa dinlemek isteyenlerin mekanıdır. Marinaya geldiğimizde Migros’un hemen yan tarafında bulunur.

Queen Bar:  Bu mekan Antalya ilimizin Kaş ilçesinde bulunur. Kaş ilçemizin en hareketli mekanıdır. Eğlenmek isteyenlerin yeridir. Şiddetle tavsiye edilir.

Old House Bar:  Bu mekan Antalya ilimizin Kaş ilçesinde bulunur. Uzun Çarşı’nın hemen girişinde bulunan bu bar ilçemizin en eski barıdır. Buraya genelde Yabancı uyruklu kişiler takılır. Ortamı falan gayet güzel tavsiye edilir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here