gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Kemer Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde disko, gece kulübü, canlı müzik bar ve cafeleri, karaoke dans barlarında geçer. Bu gece mekanlarında eğlence sabaha kadar devam eder.

Antalya’ya bağlı olan Kemer ilçesi turizm açısından en önemli ilçelerdendir. Deniz kıyında bulunan Kemer ilçesi ormanlarla kaplı alanları ile harika bir tabiat güzelliğine sahiptir. Bu nedenle her yıl buraya binlerce yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Kemer ilçemizin gece hayatına göz atacak olursak;

Kemer ilçemizde gece hayatı çok hareketli geçmektedir. Hatta Antalya ilimizin en renkli geceler bu ilçemizde yaşanılır. Burada dünya çapında birçok mekan bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder. Burada her zevke uygun müzik ve mekan bulmak mümkündür. Gece mekanları kemer merkez ve kemer beldelerinde toplanmıştır. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

KEMER GECE HAYATI

 Aura Club: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Merkez Mahallesinde bulunur. Kemer ilçemizin en harika mekanlarından biridir. Buraya gelenler çok güzel vakit geçirebilir. Her şeyi ile gayet güzeldir. Eğlenmek isteyenlerin mekanıdır.

Club Inferno: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Merkez Mahallesinde bulunur. Antalya ve kemer ilçemizin en güzel cluplardan biridir. Her yönü ile harika bir mekandır. Özellikle  Dansçı kızlar, müthiş çalan djler ile gecenize renk katmaktadır. Müzik ve içkiler gayet iyi. Ortam harika tavsiye edilir.

Moonlight Burlesque: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Merkez Mahallesinde bulunur. İlçede bulunan eğlence merkezidir. Buraya gelenler sabaha kadar eğlencenin dibini yaşamaktadır. Ortamı gayet hoş olan bu mekan tavsiye edilir.

Klub Kristall: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Merkez Mahallesinde bulunur. Sahil kenarında bulunan bu mekan harika bir ortamı var. Tavsiye edilir. Gayet nezih bir mekan.

Fly Club: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Beldibi semtinde bulunur. Beldemizin en nezih mekanlarından biridir. Buraya gelenler harika geceler yaşamaktadır.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here