gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Kharkiv Gece Hayatı, Geceleri ve eğlence hayatı genelde Gece kulüpleri, Bar, Pub ve discolarda geçer. Bu mekanlarda eğlence son hızı sabaha kadar devam eder.

Kharkiv Ukrayna’nın en büyük ikinci şehridir. Burada gece hayatı oldukça renkli geçmektedir. Büyük bir şehir ve aynı zamanda kalabalık bir öğrenci nüfusa sahip olması gece hayatını renkli ve hareketli yapmıştır. Şehir gece ve gündüz farklı iki kimliğe bürünür. Gündüzleri çok sakinken geceleri renkli ve canlı olmaktadır. Kent merkezinde ve kent dışında birçok gece eğlencesi için mekan bulunur. Burada bulunan mekanlar gayet uygun hoş ortamlara sahiptir. Buraya ne zaman gelirseniz memnun bir şekilde ayrılırsınız. Şimdi şehirde bulunan gece Kulüplerine bir göz atalım.

 KHARKİV GECE KULUPLERİ

Radmir Club

Şehrin en popüler gece kulüplerinden biridir. Yaklaşık şehirden 15 dakika uzaklıkta bulunur. İçeri girdiğinizde sizden beli bir ücret alıyorlar. Yerin altında bulunan bu mekan eğlence için bulunma bir mekandır. Ortam gayet samimi ve sıcaktır. Buraya herkes eğlence için geldiği çok belli. Bu da eğlence yönünde insan moral olmaktadır. Buraya gelirseniz kesinlikle geleceğiniz ilk mekanlardan biri olmalıdır.

Adres: Akademika Pavlova St, 271, Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukrayna, 61000
Telefon: +380 57 763 3303

Bolero Club

Şehrin en gözde mekanlarından biridir. Bu mekanda şehrin dışında bulunur. Buraya gelmeden önce rezervasyon yapmanız gerekir. Rezervasyon yapmadan gelirseniz içeri girmeniz zor olur. Ama imkansız değil. Rüşvetle içeri girebilirsiniz. Bu mekanda yerel müzik bunun dışında Türkçe ve İngilizce müziklerde çalınmaktadır. Canlı müzik eşliğinde harika bir gece yaşamak isteyenlerin adresidir.

Adres: Yuvilejnyj Ave, 56, Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukrayna, 61000
Telefon: +380 57 714 0738

Compass Club

Şehirde bulunan gözde mekanlardan biri de Şüphesiz Compass Clup’tur. Buraya gelen bayanlarda girişte para alınmıyor. Birçok farklı konsepte göre hazırlanmış mekanda birçok aktivite bulunur. Akşam saatlerinde başlayan eğlence sabaha kadar durmadan devam eder. Canlı müzik, içki ve eğlence saatin nasıl geçtiğini anlamazsın. Eğlenmek isteyenlerin adresidir. Burası şiddetle tavsiye edilir. Buraya ilk girişte kıyafetleriniz kontrol eder. Kıyafetinize göre içeri alınıyorsunuz. Onun için buraya gelmeden şık olmalısınız.

Adres: Yuvilejnyj Ave, 56, Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukrayna, 61000
Telefon: +380 57 714 0738

Misto Club

Şehirde bulunan bu mekan orta sınıfta bir mekandır. Fiyat gayet uygun ortam gayet sıcak ve samimidir. Eğlenmek isteyenlerin mekandır. Özellikle Öğrencilerin uğrak yeridir. Öğrenci mekanı diye bilinir. Canlı müzik eşliğinde gecenizi uzamasını istiyorsanız bu mekan tam da size göre bir yer.

Adres: Klochkivska St, 190А, Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukrayna, 61000
Telefon: +380 57 758 1702

Kakadu Klub

Şehrin merkezinde bulunan bu mekan bir harika te kelime ile. Yer altında bulunan bu mekana giderken dış kapıda paranızı dolara çeviriyorsunuz. Aşağıya inip müzik dinleyebilirsiniz. Müzik dinlerken bir şeyler içebilirsiniz. Burada 100’den fazla dansçı kız var. Bu kızlar karşınızda dans gösterisi yapıyorlar. Aynı zamanda burada dans gösterisi yapan kızlar para karşılığında çalışıyorlar.

Adres: Rymars’ka St, 19, Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukrayna, 61000
Telefon: +380 57 757 4769

Korova Art Club

Şehirde bulunan mekan herşeyi ile gayet güzeldir. Buraya genelde öğrenciler takılır. Fiyat gayet makul olup verilen hizmette gayet başarılıdır. Mekanda canlı müzik eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz.  Buraya yolunuz düşerse bu mekana takılmanızı tavsiye ediyoruz.

Adres: Yaroslava Mudrogo St, 37, Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukrayna, 61000
Telefon: +380 57 714 1611
Genelde Ukrayna özelde bu şehrimize gelirseniz bazı şeylere dikkat etmeniz gerekir. Bunlar:
  • Bazı mekanlar kıyafet ve düzene bakıp öyle içeri almaktadır. Buraya gelirken kıyafetleriniz şık olmalıdır.
  • Gece mekanlarına takılırken kendinizde olmalısınız. Yoksa çıkışta çok kabarık bir hesapla karşı karşıya kalabilirsiniz.
  •  Mekanlarda olay çıkarmayın zaten buraya giden Türkler çokça isim yapmışlar. Olay sonrası polise giderseniz her şekilde siz haksız çıkarsınız.
  • Otel ve gece mekanlarında rezervasyon yapmaya gayret edin. Planlı bir şekilde takılıp eğlenin.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here