gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Kırklareli Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, cafe, gazino ve gece kulüplerinde geçer. Bu mekanlarda gece hayatı sabaha kadar devam eder.

Kırklareli 351.684 Nüfusu ile Marmara Bölgemizin şirin bir ilidir. Özellikle son yıllarda ilimizin nüfusun artması ve burada yapılan üniversite ile gece hayatı parlamıştır. Oysa daha yakın tarihte gece hayatı güneşin batması herkesin evine çekilmesi kapkaranlık sokaklar gece hayatı resmen karanlığa gömüyordu.

Fakat son yıllarda ilimizde birçok mekanın açılması ile birlikte gece hayatı baya parlamıştır. İlimizde gece hayatı yaşamak isteyenler için gayet hoş ortamları vardır. Elbet bir Bursa ya da İstanbul kadar olmaz.

Ama kendi çapında sizi memnun edeceğini düşünüyorum. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları yazacağız. Buraya giderseniz bu mekanlara takılabilirsiniz. Umarım Memnun kalırsınız. Burada geçirdiğiniz ilginç bir anınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

KIRKLARELİ EĞLENCE HAYATI

Lokal Beer Cafe: Kırklareli ilimizin  Lüleburgaz ilçesinde bulunur. Sevdiklerinizle gidip saatlerce sohbet edip kafa dağıtacağınız bir mekandır. Buraya yolu düşenlerin kesinlikle uğraması gerekn bir yerdir.

Line Bar: Kırklareli ilimizin merkezinde bulunur. Harika ortamı ile sabah saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde gecenize renk katabilirsiniz.

Köşem Pub: Kırklareli ilimizin merkezinde bulunan bu mekana gelen ziyaretçiler ilk başta içki için gelirler. İlimizde çokça içki tüketildiği bilinmektedir. Bu mekanda harika içkiler ile sabahlayabilirsiniz.

Bunlar dışında ilimizin kalbi sayılacak İstasyon caddesi üzerinde birçok mekan bulunur. Bu mekanlara takılabilir. Burada gecenize renk katabilirsiniz. Ayrıca ilimizin Lüleburgaz ilçesinde birçok mekan bulunur. Bu mekanlara da takılabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here