PAYLAŞ
Kızılay Otelleri ve Kızılay Otel Fiyatları
Kızılay Otelleri ve Kızılay Otel Fiyatları

Kızılay Otelleri ve Kızılay Otel Fiyatları hakkında uzun bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı konaklamalarınızda size rehberi görevi yapacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Kızılay, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı tarihi bir semttir.  Konumu itibarıyla ulaşımı oldukça kolay bu semtte birçok alışveriş merkezi, cafe, restoran ve otel bulunur. Özellikle burada yer alan Kızılay Meydanı, Ankara’nın sembolü haline gelmiştir. Ankara’ya gelen herkes bu meydana mutlaka uğrar. Meydan çevresinde çok sayıda konaklama alanı bulunur. Konaklama açısında hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Fakat yine de buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi daha sağlama almış olursunuz. Şimdi Kızılay semtinde bulunan bazı popüler konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler…

Kızılay Otelleri ve Kızılay Otel Fiyatları

1-Kahya Otel Ankara: Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Kızılay semtinde bulunur. Toplam 72 odasıyla konuklarına harika hizmet sunmaktadır. Kızılay Meydanı’na oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Alba Ankara Otel: Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Kızılay semtinde bulunur. Kızılay Metro İstasyonu’na yaklaşık 400-500 metre uzaklıkta bulunur. Tesis bünyesinde Fitness ve SPA merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 245-530 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Siyav Otel: Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Kızılay semtinde bulunur. Toplam 32 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada hem iş hem de turistik konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Lotis Hotel: Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Kızılay semtinde bulunur. 2014 yıllında toplam 43 odasıyla 84 yatak kapasitesiyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 195-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Grand Midyat Hotel: Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Kızılay semtinde bulunur. Metro İstasyonu, TBMM, Başbakanlık, Bakanlıklar, TOBB, Hastaneler ve Üniversiteler gibi merkezi yerlere yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Kızılay Ucuz Otelleri

1-Hotel Abro Necatibey: Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Kızılay’da bulunur. Başkentin kalbinde bulunur. Burada metroyla şehrin her tarafına çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Rota Bulvar Hotel: Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Kızılay’da bulunur.  Kızılay Meydanı’na oldukça yakın bir konumda yer alan otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 110-210 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hotel Abro Sezenler: Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Kızılay’da bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet alanı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 115-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Mina 1 Hotel: Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Kızılay’da bulunur. Kızılay Metro Durağı’na sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 120-230 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kayra Hotel: Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Kızılay’da bulunur. Konuklarına harika hizmet imkanları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Merkezi yerlere ise oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik 125-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here