Kızılcahamam Otelleri ve Kızılcahamam Otel Fiyatları

Kızılcahamam Otelleri ve Kızılcahamam Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız veya eklemek istediğiniz bir şey olursa yorum kısımda bizimle paylaşabilirsiniz.

Kızılcahamam Ankara iline bağlı bir ilçedir. Kızılcahamam ilçesi Ankara şehir merkezine 80 km uzaklıkta yer almaktadır. Kızılcahamam doğal güzelliğe sahip yerleri ve tarihi yerleri ile ön plana çıkmaktadır. Kızılcahamam ilçesi şifalı termal sularından dolayı çok sayıda ziyaretçi almaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada her bütçeye uygun çok sayıda farklı alternatif konaklama yerleri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz.  Şimdi Kızılcahamam ilçemizde bulunan bazı otelleri siz değerli okurlarımız için listeledik. İşte o Liste…

Kızılcahamam Otelleri ve Kızılcahamam Otel Fiyatları 

1-Çam Termal Resort & Spa Hotel: Ankara’nın Kızılcahamam ilçesine bağlı YeniceMahallesinde bulunur. Ankara’nın akciğeri olarak bilinen bu otelde açık ve kapalı havuzlar bulunur. Buraya şifa bulmak için dünyanın her yerinde insanlar akın eder. Burada konaklamak için gecelik 430-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness: Ankara’nın Kızılcahamam ilçesine bağlı İsmetpaşa Mahallesi Asya Caddesi üzerinde bulunur. Tesis, çarşıya yaklaşık 5 dakika uzaklıkta bulunur. Tesis bünyesinde başta hamam ve havuz olmak üzere çok sayıda farklı hizmet verilmektedir.   Burada konaklamak için gecelik 280-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Patalya Termal Resort: Ankara-Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı içerisinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Çam ormanlarıyla kaplı dağ manzaralı bu otelde sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 255-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Başak Termal Otel: Ankara’nın Kızılcahamam ilçesine bağlı Yenice Mahallesi, Namık Kemal Caddesi üzerinde bulunur. Otel bünyesinde açık-kapalı havuz, Türk hamamı ve sauna bulunur.   Burada konaklamak için gecelik 220-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kaplıca Termal Otel: Ankara’nın Kızılcahamam ilçesine bağlı Yenice Mahallesi, Milli Egemenlik Caddesi üzerinde bulunur. Çam ağaçlarıyla çevrili olan otelde kapalı yüzme havuzu, SPA küvetleri ve iyileştirici özelliğe sahip kaplıca banyoları bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Üçsu Termal Otel: Ankara’nın Kızılcahamam ilçesine bağlı  Yenice Mahallesinde bulunur. Toplam 10 odalı ve 24 yataklı kapasiteye sahiptir. Burada konaklamak için gecelik 140-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here