Küçükçiftlik Park Nerede, Nasıl Gidilir?
Küçükçiftlik Park Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan Küçükçiftlik Park hakkındaki izlenim ve gözlemlerimizi size aktarmaya çalışacağız. Ayrıca birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Küçükçiftlik Park Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan Küçükçiftlik Park, 2009 yıllında hizmette açılmıştır. Küçükçiftlik Park, çok farklı alanda hizmet vermektedir. Başta kurumsal etkinlikler olmak üzere fuarlar, davetler, düğünler, dev konserler, tüm sahne sanatları ve sergilere ev sahipliği yapmaktadır. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi tarafında ziyaret edilmektedir. Yolunuz İstanbul’a düşerse mutlaka burayı ziyaret edin. Bir etkinliğe katılmadan da geri dönmeyin.

Küçükçiftlik Park Nerede?

İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Harbiye semtinde bulunur. Bu park ile ilgili merak ettiğiniz soruları  0212 231 30 45 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Küçükçiftlik Park Nasıl Gidilir?

Buraya ulaşmak için birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekleri tek tek ele almak istiyorum. Şöyle ki;

  •  İETT Otobüsleri ile ulaşmak için  İnönü Stadı Durağından geçen 129T- 22B – 26A – 26B – 30A – 37T – 40 – 40T – 42T – 48T – 49T – 559C – 70KE – DT2 – TB1 – YT1 numaralı otobüslerle ulaşım sağlanabilir.
  • Metrobüs İle ulaşmak için Mecidiyeköy durağında inip metro ile aktarma yapıp Taksim durağından inip Taksim Meydanından elmadağ istikametine doğru yürüyerek ulaşabilirsiniz
  • Metro ile ulaşmak için Taksim durağından inip Taksim Meydanından elmadağ istikametine  doğru yürüyerek ulaşabilirsiniz.
  • Vapur ile ulaşmak için Kabataş iskelesine gelip burada  dakika yürüdükten sonra ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here