PAYLAŞ
Kuşadası Otelleri ve Kuşadası Otel Fiyatları

Tatil Beldesi Kuşadası’nda otel ve otel fiyatlarına bir göz atalım. Burada edindiğimiz izlenimleri sizinle paylaşmak istiyoruz. Şöyle ki;

Kuşadası Aydın iline bağlı bir ilçedir. Kuşadası ilçesi Aydın il merkezine 71 km uzaklıkta yer almaktadır. Önemli bir turizm merkezi olan Kuşadası’nda çok sayıda doğal ve tarihi öneme sahip turistlik yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünde hiçbir sıkıntı çekmiyorlar. Çünkü tatil beldesi olduğundan dolayı çok sayıda lüks oteller, pansiyonlar ve günübirlik daireler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Kuşadası ilçemizde bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Kuşadası Otelleri ve Kuşadası Otel Fiyatları

1-Seçkin Ak Otel: Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesinde bulunur. Birçok tarihi ve doğal güzelliğe yakın olan bu otelde harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 600-650 tl arasında değişmektedir.

2-Richmond Ephesus Resort: Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Pamucak mevkiinde denize sıfır konumda yer alır. Şehir stresinde sıkılıp kafa dinleyip huzur bulacağınız bir yer arıyorsanız bu otel tam size göre bir yer. Burada konaklamak için gecelik 300-450 tl arasında değişmektedir.

3-DoubleTree by Hilton Kuşadası: Aydın’ın Kuşadası marinanın tam karşısında bulunmaktadır. Burada otel bünyesinde başta bar olmak üzere çok sayıda farklı hizmetler yapılmaktadır. Burada sevdiklerinizle güzel bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 250-350 tl arasında değişmektedir.

4-Gaby Apartments: Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Turkmen Mahallesinde bulunur. Denize 600 m mesafede bulunan otel hem manzarasıyla hem de şıklığıyla göz kamaştırmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik 200-300 tl arasında değişmektedir.

5-Nesa Palas Kuşadası: Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Değirmendere Mahallesinde bulunur. 2016 yıllında faaliyet gösteren bu otel oldukça lüks olup gelen müşterilerine harika tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 170-200 tl arasında değişmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz