gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Manvgat Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Clup ve cafelerden geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Manavgat, Antalya ilimize bağlı bir ilçedir. Manavgat denince akla şüphesiz harika şelaleleri, Sahilleri ve birbirinden güzel manzaralar gelmektedir. Manavgat gece hayatına bakacak olursak;

Manavgat gece hayatı daha çok Side üzerinde yoğunlaşmıştır. Side Manavgat ilçesine bağlı bir mahalledir. Burada gece hayatı oldukça parlaktır. Side hem deniz turizmi hem de tarihi dokusu ile bilinir. Bu nedenle buraya yıl içerisinde binlerce yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Side plajları ve sahili ilimizin en güzel yerlerindedir. Gece hayatı da buna bağlı olarak çok renkli geçmektedir. Side sahil kenarında birbirinde hareketli birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence son hızı ile devam etmektedir. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Burada ilginç bir anınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısmında bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

SİDE GECE HAYATI

Kiss Bar: Bu mekan Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesinde bulunur. Side’nin en nezih mekanlarından biridir. Buraya gelenler eğlenceyi dibine kadar yaşar. Ortamı ve çalışanları harika. Müzik gayet kalitelidir.

Lighthouse Club Side:  Bu mekan Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesinde bulunur. Deniz fenerine en yakın mekandır. Bu mekan manzarası gayet hoş olup şiddetle tavsiye edilir.

Harlem Bar: Bu mekan Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Çolaklı beldesinde bulunur. Bu mekan gayet hoş olup buraya gidenlere çok özel ve güzel geceler yaşanır. Tavsiye edilir.

Side Karma Gece Culubü:  Bu mekan Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesinde bulunur. Side beldemizin gece hayatının en ihtişamlı olduğu gece kulübüdür.  DJ perfomansı ve gogo dansçıları ile gece hayatı başka renge bürünmektedir. Gece hayatı burada oldukça hareketli geçmektedir. Girişte Karma logosu yazılan yerde kalp logosu bulunmaktadır. Buraya girmeden önce bu logo önünde fotoğraf çekebilirsiniz.

 Liman Lounge Club:  Bu mekan Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesinde bulunur. Tatil beldemizin en çok çok tercih edilen mekanlarından biridir. Sezon boyunca birçok ünlü isim burada sahne almaktadır. Burayı asıl özel kılan şey ise Gogo dansçı kızların gösterileridir. Şiddetle tavsiye edilir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here