PAYLAŞ
Manavgat Otelleri ve Manavgat Otel Fiyatları

Manavgat Otelleri ve Manavgat Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız veya eklemek istediğiniz bir şey olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Manavgat, Antalya’nın en büyük ikinci ilçesidir. Manavgat Nehrinin iki yakasında kurulan Manavgat ilçesi antik çağdan beri çok sayıda önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Köklü bir geçmişe sahip Manavgat’ta çok sayıda tarihi yapıt bulunmaktadır. Turizmin önemli noktalarından biri olan Manavgat ilçesi uzun ve güzel sahil şeridi, Manavgat Şelalesi, yemyeşil tabiatı ve mağaraları ile doğal bir güzellik oluşturuyor. Özellikle yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turistin adresi olmaktadır. Buraya gelen turistler konaklama yönünde hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü her bütçeye uygun çok sayıda farklı alternatif bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce  İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi ilçemizde bulunan bazı otelleri listeleyeceğiz. Bu otellerin bir kısmı lüks kategorinde yer alırken son liste ise daha çok uygun fiyatta bulunan otellerdir. İşte o liste…

Manavgat Otelleri ve Manavgat Otel Fiyatları

Bakire Kızların Evlenemediği, Evde Kaldığı İlginç Kabile

1-Sunmelia Beach Resort Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Kızılağaç Mahallesinde bulunur. Tesis bünyesinde açık ve kapalı havuz bulunur. Bu 5 yıldızlı lük otelde kalmak için gecelik 1390-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ramada Resort Side: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde Türk hamamı, sauna, buhar odası, açık ve kapalı havuzlar bulunur. Bu 5 yıldızlı şık ve lüks otelde konaklamak için gecelik 690-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sunis Elita Beach Resort: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Kızılağaç Mahallesi, Kızılağaç Mevkiinde bulunur. Otelin spasında Türk hamamı, sauna ve fitness salonu bulunur. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi sürebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 680-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Seamelia Beach Resort Otel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Evrenseki Mahallesinde bulunur. Otel bünyesinde açık, kapalı havuzların yanı sıra bir de spa merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik 670-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-TUI Blue Palm Garden: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Kızılağaç mevkide bulunur. Denize sıfır bir konumda misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. 4 yıldızlı bu tesiste konaklamak için gecelik 650-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Dolunaydın Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Selimiye Mahallesinde bulunur. Odaların bir kısmı bahçe ve havuz manzaralıdır. Burada konaklamak için gecelik 110-230 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Taş Motel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesinde bulunur. Side merkezinde bulunan bu motel, denize oldukça yakın bir yerde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 115-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Selen Motel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan Selen Motel, 3’ü apart olmak üzere toplam 15 odalıdır. Burada konaklamak için gecelik 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-River Butik Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Y. Pazarcı Mahallesinde bulunur. Bu otel, iş ve gezi seyahati için oldukça elverişli bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik 160-320 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Önder Yıldız Hotel:

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Kizilot Mahallesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Birbirinden güzel 26 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz