Marmaris Atlantis Suparkı Nerede, Nasıl Gidilir?
Marmaris Atlantis Suparkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Ege bölgemizin en güzel su parklarından biri olan Marmaris Atlantis Suparkı, hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça muazzam bir yerdir. 7’den 70’e herkes için popüler olan bu su parkı, gezilip görülmeye değerdir.

Marmaris sahil yolunda yer alan Marmaris Atlantis Suparkı, Marmaris İlçesinin 3 önemli su parkından biridir. Bu park bünyesinde 10 farklı aktivite ile birlikte, mini golf sahası, bowling salonu ve özel plaj alanı bulunur. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelenler sevdikleriyle birlikte doyasıya eğlenip harika vakit geçirirler. Özellikle çocuklar için oldukça eğlenceli bir yerdir. Çocuklar burada kendini masal diyarında hissediyorlar. Çocuklarınızı buraya getirip Ahtapotun kollarından oluşan kaydırakta ve Mantar şeklindeki duşun altında eğlencenin keyfini yaşatın. Buraya geldiğinizde günün bitmesini hiç istemeyeceksiniz.

Marmaris Atlantis Suparkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Uzunyalı 203 Sok. 48700 Siteler’de bulunur. Buraya ulaşmak oldukça kolaydır. Marmaris’in her noktasından buraya ulaşılabilir. Bu su parkı; Uzunyalı mevkiinde, Marmaris’in içinde, deniz kenarında ve Marmaris plajına sıfır konumdadır. Marmaris merkezden şu dolmuşlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • Mavi renkli Armutalan dolmuşları
  • Yeşil Renkli Marmaris/Siteler dolmuşlar
  • Turuncu renkli İçmeler dolmuşları
  • Beldibi dolmuşları
  • Adaağzı – Yalancıboğaz dolmuşlarıyla buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Ya da 0 252 413 03 08, 0530 568 54 85 numaralı telefonlarla parkın ücretsiz servislerinden yararlanabilirsiniz.

Marmaris Atlantis Suparkı Açılış Tarihleri ve Saatleri

Marmaris Atlantis Suparkı, 14 Mayıs – 30 Eylül tarihleri her gün 10:00-17:00 saatleri arası açıktır. Fakat öğle arası Su Kaydırakları kapalı oluyor. Bilginize…

Marmaris Atlantis Suparkı Giriş Ücretleri

Marmaris Atlantis Suparkı fiyatları şu şekildedir.

TL FİYATLAR
Gişe satış fiyatı
Yetişkinler
(12 yaş ve üzeri)
60.00 TL
Çocuklar
(6 – 12 yaş arası)
45.00 TL
Bebekler
(0 – 6 yaş arası)
Ücretsiz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here