Mecidiyeköy Otelleri ve Mecidiyeköy Otel Fiyatları
Mecidiyeköy Otelleri ve Mecidiyeköy Otel Fiyatları

Mecidiyeköy Otelleri ve Mecidiyeköy Otel Fiyatları ile ilgili edindiğimiz izlenimler ışığında sizi bilgilendirmeye çalışacağız. Umarım başarılı oluruz.

Mecidiyeköy, İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı tarihi bir semttir. Burada gezilip görülecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda turist uğramaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Mecidiyeköy Otelleri ve Mecidiyeköy Otel Fiyatları

1-Fairmont Quasar İstanbul: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy semtinde yer alan bu otel, toplam 209 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 800-1100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Toprak Apart: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy semtinde yer alan Toprak Apart, konuklarına hem ev konforunda hem de merkezi bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-600 TL arasında değişmektedir.

3-Hotel Boursier İstanbul: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy semtinde yer alan bu otel, konuklarına çok sayıda hizmet olanağı sunmaktadır. Merkezin kalbinde bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-450 TL arasında değişmektedir.

4-Home Stay Home Mecidiyeköy: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy semtinde yer alan Home Stay Home Mecidiyeköy, konuklarına sunduğu olanaklar ile misafirlerine konfor dolu bir hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-440 TL arasında ücret ödemelisiniz.

5-AG Şişli Hotel: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy semtinde yer alan bu otel, Modern dekorasyonu ve şık tasarımı ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Payidar Suites: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy semtinde yer alan bu otel, Harika bir bahçesi bulunur. Tesise 15 dakika yürüme mesafesinde yer alan bu otel yıl boyunca hizmette açıktır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here