İstanbul MOI Park Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti

MOI Park İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunur. Bu park Avrupa tarzında yapılan en büyük kapalı eğlence parkı olarak hizmete girmiştir. Burası yetişkin ve çocuklar için adrenalin merkezidir. Başakşehir listemizde olması gereken bir yerdir.

MOI park nerede.

Türkiye’nin ilk ve en büyük kapalı temalı parkı Mall of İstanbul’un tam orta yerinde Avrupa’nın en büyük Eğlence Kolonisi MOİPARK, özel üretilmiş adrenalin yükseltici dev salıncaklarıyla gelen ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

MOI park’a nasıl gidilir

 12.000 metre karelik bir alanda kurulmuş ve 2 kattan oluşur. Alt katta yetişkinler için adrenalin merkezi olmaktadır burada yetişkinlerin kalplerini yerinden söküp alabilecek kadar adrenalin ve eğlence dolu bir dünya var. Üst katta ise 4-10 yaş grubundaki çocuklar için birçok eğlence alanı bulunur.

MOI park

30 farklı eğlence alanı bulunan parkta size çok güzel anlar yaşatmaktadır. Bunun dışında parkın maskotları Taş Kafaların gösterileri ve farklı etkinlikler de yer veriliyor. Eğlenceye doyamacağınız bu parka sevdiklerinizle birlikte mutlaka gelmelisiniz. Özellikle 14 Şubat sevgililer gününde çok farklı etkinlikler düzenlemektedir.

MOI park oyunları

İstanbul Moipark Nerede

İstanbul ilimizin Başakşehir ilçesinde bulunan Moi Park Mall of İstanbul’un tam ortasında bulunur.

MOI park

İstanbul Moipark Ziyaret Saat ve günleri

Pazartesi günleri  12:00-22:00 Salı, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri  10:00-22:00 Cuma, Cumartesi günleri ise 10:00-22:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

MOI park

İstanbul Moipark Giriş Ücreti

Giriş ücreti yoktur. Gişeler ücretsiz olup MOİFUN CARD’ı alarak istediğiniz kadar kredi yükletebilirsiniz. Her oyunun kredisi farklılık göstermektedir. 1kredi:1,25 TL olarak ücretlendirilir.

MOI park

İstanbul Moipark Nasıl Gidilir

Otobüsle gitmek isteyen bu hatları kullanabilir.

142E – Esenyurt incirtepe-Aksaray

143i – Küçükçekmece-İstoç

33Çm – Bağcılar Devlet Hst.Çinçindere cd.-Mecidiyeköy

34C – Beylikdüzü-Cevizlibağ

36D – DelikliKaya-Arnavutköy

73Y – Yenibosna Metro-Yeşilköy-Akvaryum

76A – Bizimevler-Ispartakule-Yenikapı

78F – Başakşehir 4.Etap-Fenertepe

76O – Cihangir Mahallesi – Avcılar

146T – Boğazköy Mahallesi-Bahçeşehir-Yenikapı

 98H – Başakşehir – Metrokent

146M – Başakşehir 4.Etap – Mecidiyeköy

MOI park

Metro ile ulaşmak isteyenler için Mall of İstanbul’a gitmek için önce Bağcılar-Kabataş Tramvay Hattı ile Bağcılar Durağı’na kadar gelmek gerek. Buradan Kirazlı-Başakşehir Metrosu’na aktarma yapıp İkitelli Sanayi Durağı’na kadar gelinebilir.

MOI park
MOI park
MOI park
MOI park
MOI park
MOI park
MOI park
MOI park
MOI park
MOI park

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here