gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Mudanya Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar ,clup ve cafelerden geçer. Bu mekanlarda bazen gecenin geç saatlerine kadar bazen de sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence devam eder.

Mudanya; Bursa’ya bağlı bir ilçedir. Deniz kıyısında güzel bir ilçe olan Mudanya’da tarihi ve turistlik birçok yer bulunmaktadır. İstanbul veya Bursa’dan uzaklaşıp sessiz bir yer arayanların mekanıdır. Mudanya. Burada birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanların bazılarında canlı müzik bazılarında ise elektronik ve pop müzik çalmaktadır. İlçemizin bazı mekanlarında hareketli geceler yaşanır. Mudanya ilçesine yolunuz düşerse gönlünüze göre bir gece hayatı yaşayabilirsiniz. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

MUDANYA GECE HAYATI

Cariye Club: Bursa ilimizin Mudanya ilçesinde bulunur. Canlı müzikle sabahlamak isteyenler için bulunmaz bir mekandır. Buraya her gece farklı bir organizasyonla gecenize renk katmaktadır. Bursa gece mekanları içinde en çok tercih edilen mekanlardan biridir. Buraya üniversite öğrencileri ve turistlerin sıkça uğradığı bir yerdir. Tavsiye edilir.

 M Pub Bar: Bursa ilimizin Mudanya ilçesinde bulunur. Canlı müzik ve güler yüzlü çalışanlar ile ilçemizin gözde meknalarından biridir. Tavsiye edilir.

Vici Club: Bursa ilimizin Mudanya ilçesinde bulunur. İlçemizde bulunan harika bir mekandır. Özellikle gençlerin sıkça uğradığı bu mekan gayet sıcak ve samimi bir ortama sahiptir.

Saki Rum Meyhanesi: Bursa ilimizin Mudanya ilçesinde bulunur. Harika mezeleri ile güzel bir gece yaşamak isteyenlerin mekanıdır.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here