Mudurnu Otelleri ve Mudurnu Otel Fiyatları
Mudurnu Otelleri ve Mudurnu Otel Fiyatları

Mudurnu Otelleri ve Mudurnu Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap ışığında bu yazıyı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

Mudurnu; Bolu iline bağlı bir ilçedir. Mudurnu ilçesi Bolu ile merkezine 52 km uzaklıkta yer almaktadır. Burada çok sayıda doğal güzellik alanı bulunmaktadır. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin birçok noktasında konaklama yeri bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Mudurnu Otelleri ve Mudurnu Otel Fiyatları

1-Melek Hotels Mudurnu Tekkeliler Konağı: Bolu’nun Mudurnu ilçesinde yer alan Tekkeliler Konağı, çok sayıda hizmet olanağı sunmaktadır. Özellikle burada kaplıca gibi hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Mudurnu Fuat Beyler Konağı: Bolu’nun Mudurnu ilçesinde yer alan Mudurnu Fuat Beyler Konağı, toplam 14 odasıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Keyvanlar Konağı: Bolu’ya bağlı Mudurnu ilçesinde yer alan Keyvanlar Konağı, toplam 10 odasıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında değişmektedir.

4-Yarışkaşı Konağı: Bolu’nun Mudurnu ilçesine bağlı Kaygana Mahallesi Bolu Caddesi üzerinde bulunur. Tarihi konak 15 odasıyla konuklarına harika hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 130-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hacı Abdullahlar Konağı: Bolu – Mudurnu’da yer alan Hacı Abdullahlar Konağı, ormanlık bir alanda konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Mudurnu Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here