gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Napoli Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı son derece renkli geçmektedir. Bu şehirde gece eğlencesi için birçok mekan bulunur. Makul fiyatta çok güzel bir gece hayatı yaşayabilirsiniz.

Napoli, İtalya’nın Campania bölgesinde bulunan bir şehirdir. Napoli  şehri İtalya’nın en renkli ve en hareketli kenti olarak bilinir.  Özellikle bu şehrin genç nüfusu çok fazladır. Birde dünya genelinde  çok sayıda genç buraya akın eder. Kent böyle olunca gece hayatı da çok parlak ve hareketli olmaktadır. Napoli şehrinde gezip görülecek birçok mekan bulunur. Bu mekanları gün içinde gezebilirsiniz. Günün kararması ile birlikte oturup kahve ya da çay içmek istiyorsanız bunun için caddeler üzerinde birçok mekan bulunur. Gece eğlencesine katılmak istiyorsanız bunun için gece 22:00’yi beklemeniz lazım. Çünkü 22:00’den önce burada gece kulüpleri açılmaz. Siz yine de 23:00 gibi gece eğlencesine katılın. Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarına bakalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısımında bizimle paylaşın.

NAPOLİ GECE HAYATI VE GECE KULÜPLERİ

Libreria Berisio

Şehrin en gözde mekanlarından biridir. Buraya ilk girdiğimde çok şaşırmıştım. Çünkü ilk girişte zaten mekan seni mıknatıs gibi kendine çekiyor. İçeri girer girmez havasıyla büyüleniyorsunuz. Bir tarafta bar var. Orada canlı müzik çalıp içkileriniz yudumluyorsunuz. Diğer taraftan da kitaplıklar bulunuyor. Burada istediğiniz kitabı satın alabiliyorsunuz. Yine İtalya’ya özgü harika dondurmaları burada tadına bakabiliyorsunuz.

Adres: Via Port’Alba 28-29, 80134 Napoli
Telefon: +39 081 549 9090

Alter Ego Lounge Bar

Bu mekan Napoli şehrin en güzel barlarından biridir. Mekan adeta ruhunuza göre dizayn edilmiştir. İçeri girer girmez harika bir konseptle karşılaşıyorsunuz. Mekan uzun ve ince bir yapısı vardır. Burada harika müzik eşliğinde güzel bir gece yaşayabilirsiniz. Tavsiye edilir.

Adres: Via Costantinopoli 105, 80138 Napoli,
Telefon: +39 081 1980 7771

Miami Barroom

Şehrin en nezih mekanlarından biridir. Buraya gelen harika bir gece yaşayabilir. Özellikle toplu bir parti ya da farklı bir organizasyon istiyorsanız bu mekan tam size göre. İçeride adeta sizi dinlendirecek bir müzik çalmaktadır. Müziğin sesi gayet sakin ve ruh dinlendirecek tarzdadır. Mekanın iç duvarları adeta dans eder gibi yapılmıştır. Bu mekanda çok farklı odalar bulunuyor.. Bir odaya geçip içkinizi içerken diğer odada dans edebiliyorsunuz. Bu mekan gerçekten bir harika şiddetle tavsiye edilir.

Adres: Morghen 68C, 80129 Napoli,
Telefon: +39 081 229 8332

Azoth Cocktail Bar

Şehrin merkezinde bulunan bu mekan denilince akla ilk olarak Lezzetli ve sıra dışı kokteylleri gelir. Burada hazırlanan kokteyller hiçbir mekanda bulamazsınız. Burada çalışanlar gayet nazik ve özenlidir. Bunun dışında harika müzikler eliğinde gecenize renk katmaktadır.

Adres: Via Ascensione a Chiaja | Riviera Di Chiaja,80122 Napoli, İtalya
Telefon: 327 177 3990

Slash Art/msic

Bu mekan şehrin Bellini meydanında bulunur. Mekanda yok yok. Burada eğlence, kültür ve sanat her şey bulunur. Harika içkiler olduğu gibi kahve de bulunur. Bunun dışında küçük bir kitaplık dikkatlerden kaçmıyor. Canlı müziğin olduğu yerde bazen tiyatro gösterileri de yapılıyor. Her zevke uygun eğlence bulmanız mümkündür. Böyle bir mekan kaçırılır mı? Kesinlikle hayır…

Adres: Via Vincenzo Bellini 45, 80135 Napoli
Telefon: +39 081 564 8902

Swig Music Bar

Şehrin küçük bir o kadar da sevimli mekanına kesinlikle uğramalısınız. Bu mekana genellikle genç kesim takılır. Harika bir gece yaşamak isteyenlerin mekanıdır. Hazırlanan Harika kokteyllerle gecenize renk katabilirsiniz. Burada bazen doğum günü kutlamaları da olmaktadır. Mekan gayet hoş olup herkese tavsiye edilir.

Adres: Via Giuseppe Martucci 67, 80121 Napoli
Telefon: +39 081 032 0116

Bar L.u.i.s.e

Şehir merkezinde bulunan bu mekan oldukça küçük fakat bıraktığı iz çok büyüktür. Buraya gelen bir daha gelmek istiyor. İsmi bar olabilir. Fakat sakın aldanmayın. Bir cafe, restoran veya gece kulübünün toplamıdır. Burada her şeyi bulmanız mümkündür. Hemde en harikasından bulmanız mümkündür.

Adres: Piazza Municipio, 80133 Napoli
Telefon: 081 552 7373

Aurelio

Bu mekanı görürseniz ülkemizdeki bir büfe derseniz. Şuan admin bu bir büfe ise bize niye anlatıyorsun. Kalkıp İtalya’ya gidip bir büfeye mi takılıp dediğinizi duyar gibiyim. Evet bu bir büfe tarzında fakat dünyaca ün yapmış bir büfe. Nereye giderseniz gidin hangi eğlence merkezinden döküyorsanız dönün şehirde son durağınız bu mekan olmalı. Özellikle burada bulunan limonata ve diğer içecekler bir harikadır. Zaten Napoli Şehrinde yemek ve eğlenceden sonra mutlaka limonata içilir. Bu yüzden ünlü bir yer.

Adres: Riviera di ChiaiaNapoli, İtalya

Cammarota Spritz

Şehirde bulunan mekan kesinlikle bir harikadır. Çalışanlar gayet samimi ve dost canlısıdır. İçkiler harika ve ucuzdur. Buraya yolunuz düşerse güzel bir gece yaşayabilirsiniz.

Adres: Vico Lungo Teatro Nuovo n°3180100, Napoli, İtalya
Telefon: +39 320 277 5687

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here