gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Niğde Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde gazino ve cafelerden geçer. Bunun dışında çok az sayıda diğer gece mekanları bulunur. Bu mekanlarda bazen geç saatlere kadar bazende sabaha kadar eğlence devam etmektedir.

Niğde 351.468 toplam nüfusu ile İç Anadolu bölgemizin en az nüfusa sahip illerden biridir. Niğde İç Anadolu Bölgemizin küçük bir şehri olduğunda gece hayatı pek parlak değildir.

Göz at ;

  1. Niğde Gezilecek Yerler
  2. Niğde’de Gezilecek 10 Yer
  3. Niğde Gece Hayatı
  4. Niğde’nin İlçeleri
  5. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  6. Niğde Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  7. Niğde Kalesi
  8. Niğde Otelleri ve Niğde Otel Fiyatları

Burada bulunan bir iki mekan dışında mekan da yoktur. Genelde cafe ve gazinolardan geçer.  Bu mekanlarda canlı müzik bulunur. Yolunuz düşerse bu mekanlara uğrayabilirsiniz. Şimdi ilimizde bulunan bu bazı mekanları yazacağız. Buraya yolunuz düşerse bu mekanlara uğrayın. Umarım memnun kalırsınız.

NİĞDE EĞLENCE HAYATI

Alem Bar Gazino: Niğde ilimizin merkezinde bulunur. Buraya geldiğinizde memnun bir şekilde ayrılacağınızdan hiç şüphem yok. Ortam gayet hoş. Canlı müzik eşliğinde gecenize renk katabilirsiniz.

Nezih Bar: Niğde ilimizin merkezinde bulunur. Gece sevdiklerinizle birlikte buraya gelip hoş vakit geçirebilirsiniz. Yolunuz buraya düşerse mutlaka gelmelisiniz. Ortamı gayet hoş.

Bariyer Cafe – Bar: Niğde ilimizin merkezinde bulunur. Bu mekan Niğde ilimize gelen ziyaretçiler ve ilimizin gençlerin sıkça tercih ettikleri bir mekan. Ortamı ve hizmeti gayet hoş. Eğlence istiyorsanız sizin için doğru adres olabilir.

Bunlar dışında İlimizin en popüler caddesi hatta yerel halk tarafında Mecburiyet caddesi dedikleri Dr. Sami Yağız caddesi üzerinde birçok mekan bulunur. Bu mekanlara da gidip takılabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here