Nişantaşı Otelleri ve Nişantaşı Otel Fiyatları
Nişantaşı Otelleri ve Nişantaşı Otel Fiyatları

Nişantaşı Otelleri ve Nişantaşı Otel Fiyatları ile ilgili edindiğimiz izlenimler ışığında size ayrıntılı bilgi sunacağız. Umarım bu bilgiler ışığında merak ettiğiniz tüm sorular cevap bulacaktır.

Nişantaşı, İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı tarihi bir semttir. Burada gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birçok konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Nişantaşı Otelleri ve Nişantaşı Otel Fiyatları

1-Tzl Suites: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Nişantaşı semtinde yer alan Tzl Suites, Modern bir binada konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu tesis bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 900-1100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Molton Hotel Nişantaşı: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Nişantaşı semtindeki Rumeli Caddesi’nde yer alan Molton Hotel Nişantaşı, çok sayıda cafe, restoran ve mağaza ile çevrilidir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 800-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Cheya Residence Nişantaşı: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Nişantaşı semtinde yer alan Cheya Residence Nişantaşı, oldukça modern döşenmiş daireleriyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 750-990 TL ücret ödemeniz gerekir.

4-The Sofa Hotel İstanbul: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Nişantaşı semtinde yer alan bu otel, 5 yıldızlı lüks ve konforlu bir konaklama yeri olup yıl boyunca hizmet vermektedir. Otel bünyesinde SPA merkezi ve masaj olanakları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 700-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Nişantaşı Exclusive Suites: İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Nişantaşı semtinde yer alan Nişantaşı Exclusive Suites, 20 odalı ve 7 katlıdır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-750 TL arasında ücret ödemeni gerekir.

Nişantaşı Ucuz Otelleri

  1. Hotel La Piano(50-100 TL)
  2. BÇ Hotel(75-150 TL)
  3. Fatih Corner Hotel(90-190 TL)
  4. Orya Hotel(100-200 TL)
  5. Berlin Otel Nişantaşı(120-240 TL)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here