Ocaklar Nerede ve Nasıl Gidilir?
Ocaklar Nerede ve Nasıl Gidilir?

Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Ocaklar beldesi hakkındaki izlenim ve gözlemlerimizi aktarmaya çalışacağız. Bunun dışında ise Ocaklar Nerede ve Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Erdek ilçe merkezine yaklaşık 5 km uzaklıkta bulunan Ocaklar beldesinde gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda kişi bu beldeyi ziyaret etmektedir. Özellikle yaz sezonunda burada büyük bir hareketlilik yaşanmaktadır.

Ocaklar, harika plajı, doğal güzellikleri ve muazzam manzarasıyla gezilip görülmesi gereken bir yerdir. Sahil şeridindeki otelleri, eğlence mekanları ve çay bahçeleriyle renkli bir belde olan Ocaklar’a sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca buradan bir yandan bakir doğaya doyarken diğer tarafta deniz, kum ve güneşin keyfini yaşayabilirsiniz.

Ocaklar Nerede ve Nasıl Gidilir?

Ocaklar, Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Bu belde, Erdek ilçesine 5 km, Balıkesir’e 125 km, Bursa’ya 136 km ve İstanbul’a 372 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Öncellikle buraya ulaşmak için Erdek ilçesine ulaşmak gerekir. Erdek’ten de Ocaklar’a giden minibüsler bulunur. Bu minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Erdek’e ise havayolu, karayolu veya deniz yolu ile ulaşım sağlanabilir.

Göz at;

  1. Ocaklar Otelleri ve Ocaklar Otel Fiyatları
  2. Erdek Gezi Rehberi
  3. Erdek Gece Hayatı
  4. Erdek Otelleri ve Erdek Otel Fiyatları
  5. Balıkesir Gezi Rehberi
  6. Balıkesir’de Gezilecek 10 Yer
  7. Balıkesir Gece Hayatı
  8. Balıkesir Otelleri ve Balıkesir Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here