gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Odessa Gece Hayatı, Geceleri ve eğlence hayatı ile Ukrayna’nın en renkli şehirlerinden biridir. Burada gece hayatı gayet renkli geçmektedir. Burada birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabah saatlerine kadar devam eder.

Odessa, Ukrayna’nın Güneybatısında bulunan bir şehridir. Aynı zamanda Karadeniz kıyısındaki en büyük limanlarından birine sahiptir. Bu nedenle bu şehre dünyanın her tarafında turistler gelmektedir. Buraya gelen turistlerle şehir bambaşka bir şekle bürünür. Bu şehrin gündüzü başka gecesi başka güzel olmaktadır. Şehirde gece hayatının en parlak yaşandığı bölge Arcadia Bölgesidir. Bu bölgede gece hayatı oldukça renkli geçmektedir. Burada gece hayatı için birçok mekan bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar son hızı ile devam eder. Şimdi şehirde bulunan gece mekanlarına bir göz atalım.

Odessa Gece Kulüpleri

İbiza Gece Kulübü

Bu kulüp günün neredeyse 24 saati açıktır. Gündüzleri deniz, kum ve güneş üçlüsünü burada yaşayabilir. Sahilde tatil keyfi yaşayabilir. gece olunca gece kulübüne dönüşür. Eğlence son noktasına çıkar. Giriş ücretli olup mekanın fiyatları biraz pahalıdır. Burada ortam gayet hoş sabah saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Burada içki fiyatları ülkemize göre baya ucuzdur.

Adres: Пляж Аркадія, Odesa, Odessa Oblast, Ukrayna, 65000
Telefon: +380 48 777 0205

Itaka Beach Club

Bu mekan daha çok clup tarzında hizmet vermektedir. Bu mekanda eğlence inanılmazdır. Bu mekanda bazen ülke genelinde bazende Dünya genelinde ün salmış ses sanatçıları konser vermektedir. Bu konserlerden birine mutlaka katılmalısınız. Gecenize renk katması ve eğlencenize lezzet katmak istiyorsanız bu şart.

Adres: Пляж Аркадія, 4, Odesa, Odessa Oblast, Ukrayna, 65000
Telefon: +380 482 349 188
Bono Beach Club
Sahil kenarında bulunan bu mekan gündüz vakti de hizmet vermektedir. Bu mekanın sahilini kullanabilirsiniz. Gece başlayınca siz de kendinizi eğlenceye hazır edin. Bu mekan ortamı gayet samimi ve sıcaktır. Eğlence olarak sizi memnun edeceğinizi düşünüyoruz.
Adres: Пляж Аркадия, Odesa, Odessa Oblast, Ukrayna, 65000
Telefon: +380 63 998 0118
Vechernyaya Odessa
Denize sıfır bir yerde bulunan bu mekanda gece hayatı oldukça parlak geçmektedir. Bu mekanda eğlenceyi dibine kadar yaşamak isteyenlerin adresidir.
Adres: pl. Borisa Derevyanko, 1, Odesa, Odessa Oblast, Ukrayna, 65000
Telefon: +380 48 712 1111
Palladium
Şehirde bulunan Hotel Palladium’un gece mekanıdır. Mekan gayet güzel, Ortam gayet sıcak ve samimidir. Fakat fiyatlar biraz uçuk bazı gecelerde ünlü ses sanatçıları burada sahne almaktadır. Eğlencenize renk katacak bir mekan. Odessa’nın en meşhur  gece mekanlarından biridir.
Adres: Italiis’kyi Blvd, 4, Odesa, Odessa Oblast, Ukrayna, 65000
Telefon: +380 48 728 6566
Odessa şehri bizim ülkemizde Çeşme, Bodrum veya Alanya gibi bir yaz turizm kentidir. Sahil kenarında bulunan bu kentte birçok turist geldiğini söylemiştik. Burada sahil kenarında sayısız mekan bulunur. Bir nevi havuz başında parti yapıyormuş hissi veriyor size. Bu mekanlar her gece neredeyse tıklım tıklım dolmaktadır. Ukrayna halkı gece için bu şehre gelir. Bu şehirde özellikle Arcadia Bölgesine gelirler. Buraya gelmeden önce rezervasyon yapmanız şart. Bu bölgede yukarıda saydıklarımızın dışında birçok mekan daha bulunur. Bu mekanlara da takılabilirsiniz.
Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here