Milas Ören Plajları

Ören, Milas Otelleri ve Ören, Milas Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ile merak ettiğiniz tüm sorular cevap bulur.

Ören, Gökova Körfezi sahilinde yer alan bir tatil beldesidir. Muğla’nın Milas ilçesine bağlı tatil beldesi olan Ören yıl boyunca çok sayıda turist çekmeyi başarmaktadır. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birden fazla konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Ören, Milas Otelleri ve Ören, Milas Otel Fiyatları

1-Alarga Otel: Milas Ören merkezinde yer alan Alagra Otel, denize sıfır bir konumda bulunur. Oldukça şık ve konforlu odalara sahiptir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Club Pomalin: Milas Ören’de yer alan Club Pomalin, denize sıfır bir konumda bulunmaktadır. Otel bünyesinde çok sayıda hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte hoş vakit yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kaplumbağa Butik Otel: Milas Ören’de yer alan Kaplumbağa Butik Otel,  çam ormanları ile kaplı muazzam bir yerde konumlanmıştır. Denize yaklaşık 200-300 metre uzaklıkta bulunur. Buraya sevdiklerinizle hoş bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Martı Pansiyon Ören: Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Ören Köyünde yer alan bu pansiyon. Yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına ev sıcaklığında bir hizmet konforu sunmaktadır. Denize ve plaja oldukça yakın bir konumda yer alan bu pansiyon, harika bir manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here