Oylat Otelleri ve Oylat Otel Fiyatları

Oylat Otelleri ve Oylat Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Oylat, Bursa’nın İnegöl ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Bu tatil beldesi daha çok kaplıcalarıyla bilinir. Buraya bu sebeple çok sayıda yerli ve yabancı turist gelmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda termal otel bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önerceğiz. Memnun kalacağınızı umuyoruz. İşte o yerler…

Oylat Otelleri ve Oylat Otel Fiyatları

1-Çağlayan Otel: Bursa’nın İnegöl İlçesine bağlı Oylat Mahallesinde bulunur. Toplamda 41 odası bulunan otelin bünyesinde SPA merkezi, sauna, hamam ve havuz bulunur. Şifalı sularında derdinize deva bulabilirsiniz.  Burada kalmak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Güven Otel Oylat: Bursa’nın İnegöl İlçesine bağlı Oylat Mahallesinde bulunur. Otel bünyesinde bir kapalı havuz ve fitness merkezi bulunur. Aile sıcaklığında bir yer arıyorsanız burası sizin için doğru yerdir. Burada kalmak için gecelik oda fiyatı 250-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Aşiyan Otel Oylat: Bursa’nın İnegöl İlçesine bağlı Oylat Mahallesinde bulunur. Çam ormanların arasında konumlanan tesis, şifalı kaplıca sularına sahiptir. Otel bünyesinde iki tane termal havuz bulunur. Burada kalmak için gecelik oda fiyatı 230-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Oylat Yeşil Vadi: Bursa’nın İnegöl İlçesine bağlı Oylat beldesinde bulunur. Bu otel, yıl boyunca şifa beldesi Oylat Kaplıcaları’nda harika bir tatil imkanı sunmaktadır. Otelde 105 kişilik konaklama kapasitesi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here