Parkorman Nerede, Nasıl Gidilir?
Parkorman Nerede, Nasıl Gidilir?

Antalya ili, Kepez ilçe sınırında yer alan Parkorman, Eğlence, Macera ve Lezzetin bir arada olduğu bölgenin ilk temalı parkıdır.

Her yaş ve her zevke uygun burada oyun alanı ve yeme-içme alanları bulunmaktadır. Bu parkın içerisinde kısaca şunlar bulunur;

 1. Survivor
 2. Dağ Kızağı
 3. Go Kart
 4. Atv Safari
 5. Zipline
 6. İpli Macera Parkuru
 7. At Çiftliği
 8. Zorbing
 9. Tematik Çocuk Eğlence Parkı
 10. Kafe & Kafeterya
 11. Alışveriş Sokağı

Bu kadar harika şeylerin bir arada toplaması ne kadar güzel olduğunu oraya gidince daha iyi anlıyorsunuz. Burası tam bir cennet köşesidir. Oyu oynayarak bu kadar eğlendiğinizi hiç hatırlamayacaksınız. Bana göre Antalya denilince deniz turizminden sonra bu tema parkı gelmelidir. Muazzam bir eğlence havası var. Ayrıca yemek-içmek içinde burada harika 3 cafe var. Cafelerde istediğiniz birçok şeyi yeyip içebilirsiniz.

Park Orman Nerede, Nasıl Gidilir?

Park Orman, Antalya’nın Kepez ilçesine bağlı Fatih Mahallesinde bulunur. Buraya ulaşmak için şahsi aracınızla Kepez den Organize sanayi yoluna çıkarken Sağ tarafta kalmaktadır. Tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Tramvay’a binip son durakta inip ulaşabilirsiniz.

Park Orman Giriş Ücreti

Park Orman giriş ücreti bulunmamaktadır. Buraya ücretsiz girebilirsiniz. Fakat burada yaptığınız etkinliğe göre ücret ödemelisiniz. Bunları da sizin için en güncel halleriyle listeledik. Şöyle ki;

 • ATV 2 kişi binerseniz 35, Tek kişi 25 tl
 • Tren kişi başı 10, İki kişi 15 TL
 • Serpme Kahvaltı 20-30 TL arası
 • Daha fazla bilgi için 0 530 307 87 85 numaralı telefonla iletişime geçin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here