Patara Otelleri ve Patara Otel Fiyatları
Patara Otelleri ve Patara Otel Fiyatları

Patara Otelleri ve Patara Otel Fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz bütün sorulara cevap bulacağız. Umarım bu sorular ışığında kafanızdaki tüm soru işaretleri giderilecektir.

Patara, Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Burada yer alan antik kenti ve plajı yıl boyunca çok sayıda turist çekmesine vesile kılmaktadır. Bunun yanında doğal güzellikleri oldukça harika görünmektedir. Buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklamak için çok sayıda tesis, otel, pansiyon ve butik otel bulunur. Buraya yolunuz düşerse önceden mutlaka rezervasyon yaptırın. Şimdi bu harika tatil beldesinde yer alan konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Umarım beğenirsiniz.

Patara Otelleri ve Patara Otel Fiyatları

1-Hotel Patara Sun Club: Patara merkezine yaklaşık 100 metre uzaklıkta bulunan bu otel oldukça şık ve konforlu odaları bulunur. Otel bünyesinde başta açık büfe kahvaltı servisi ve özel duşlu odalar olmak üzere birçok hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Dardanos Hotel Patara: Patara’nın huzurlu havasında gönül rahatlığıyla tatil yapmak için bu konak yerini tercih edebilirsiniz. Otel bünyesinde başta ferah konaklama birimleri ve açık yüzme olmak üzere birçok farklı alan bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hotel Pataros: Kaş – Patara’da bulunan bu tesis, yıl boyunca çok sayıda kişiyi ağırlamaktadır. Bu konaklama bünyesinde başta açık havuz olmak üzere birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Gelemiş Apart Otel Patara: Patara tatil beldesine bağlı Gelemiş köyünde bulunan bu apart otel, oldukça şık ve konforludur. Patara Plajına yaklaşık 10 dakika uzaklıktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 220-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Lighthouse: Patara Plajı’na yaklaşık 1,5 km uzaklıkta bulunan Hotel Lighthouse, oldukça şık ve konforlu bir yer olup gelen müşterilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Oldukça muazzam bir bahçesi bulunmaktadır. Buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Patara Ucuz Oteleri

1-Zeybek 1 Pansiyon: Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Patara köyünde bulunur. Uzun ve kumlu Patara Plajı’na oldukça yakın bulunur. Burada harika manzara eşliğinde sevdiklerinizle tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 80-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Eucalyptus Pension: Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Patara köyünde bulunur. Ailece gelip gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada gecelik konaklamak için 50-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Karadere Özlen Pansiyon: Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Karadere Mahallesinde bulunur. Patara Plajı ve denize oldukça yakın bulunan bu otelde konaklamak için gecelik 80-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Golden Pansiyon Patara: Patara merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan bu pansiyon, 16 odalıdır. Odaları oldukça şık ve temizdir. Buraya 5 yaşına kadar çocuklarda ücret talep edilmemektedir. Oldukça hoş bir havası var. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-180 Tl arasında ücret ödemeniz gerekir.

5- Teacher Pension & Apart: Kaş Patara’da yer alan bu apart otel oldukça hoş bir ortamı bulunur. Odaları şık ve konforludur. Buraya gelip sevdiklerinizle birlikte çok güzel bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-18 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here