gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Pattaya Gece Hayatı ve Gece Eğlencesi denilince akla ilk olarak Walking Street denilen bölge gelir. Burada çok sayıda Go-go bar, Pub, Club,  ladyboy barlar ve disco bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabah saatlerine kadar devam eder.

Pattaya, Güneydoğu Asya ülkesi olan Tayland’a bağlı önemli şehirlerden biridir. Gece hayatı ve turizm yönünde ülkenin en parlak şehirlerinden biridir. Buraya dünyanın birçok yerinden çok sayıda turist akın eder. Buraya gelen turistler gönüllerince eğlenip gezerler. Bu şehirde çok sayıda gece mekanı olduğundan dolayı devasa bir yarış bir yarış içindeler. profesyonel dansçılar, uluslararası DJ’ler ve kaliteli ses sistemleri ile müşterileri kendilerine çekmeyi başarmaktalar. Burada kötü bir mekan bulamazsınız. Biraz daha iyi bir mekan bulursunuz sadece. Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarına göz gezdirelim. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

PATTAYA GECE HAYATI VE GECE KULÜPLERİ

Mixx Night Club

Walking Street Bölgesinde bulunur. Turistlerin sıkça uğradığı bir mekandır. Şehrin en güvenilir. ve en gözde mekanlarından biridir. Müzik ve içkiler harika tavsiye edilir.

Adres: Pattaya, Bang Lamung District, Çonburi 20150, Tayland
Telefon: 0506 633 10 99

The Pier Disco Club

Bu mekan müzik ve ses kalitesi olarak şehrin en popüler mekanlarından biridir. Burada her gece farklı bir parti düzenlenmektedir. Harika bir ortamı var. Buraya gelirseniz çok güzel eğlenirsiniz.

Adres: 190 Moo.10 Walking street, Nongpreu, Pattaya City, Chon Buri 20260, Tayland
Telefon: +66 38 710 580

Club Insomnia / iBar

Walking Street Bölgesinde bulunur. Bu mekanda daha çok  house ve techno müzikleri çalınır. Bu mekanın bölgenin en canlı mekanıdır. Bu mekan homojen bir yapıda olup her türde inssan görebilirsiniz.

Adres: 110/1 Walking Street, South Pattaya, Pattaya, Bang Lamung District, Chon Buri 20150, Tayland
Telefon: +66 38 711 322

Lucifer disko club

Walking Street Bölgesinde bulunur. Bu bölgenin en eski mekanlarından biridir. Şehrin en iyi hip hop mekanıdır.  İçeri girdiğinde sanki Cehennemde bir mağaraya girmiş gibi oluyorsunuz. Biraz korkunç bir ortamı var. Hip Hopçular burada yetenklerini sergiliyor. Burada sıkılan ya da dinlemek isteyenler hemen yanında bir bar var. Burada içkinizi içip dinlenebilirsiniz.

Adres: Pattaya, Bang Lamung District, Çonburi 20150, Tayland

808 Nightclub

Walking Street Bölgesinde bulunur. Yakın tarihte açılan bu mekan kısa sürede kendini ispatlamıştır. Burada uluslararası alanda ün yapmış DJ’ler çalışmaktadır. Harika bir gece yaşamak isteyenler buraya gelebilir.

Adres: Walking Street Muang Pattaya, Amphoe Bang Lamung, Chang Wat Chon Buri 20150, Tayland

Hollywood Disco

Şehirde bulunan bu mekana gidip sabaha kadar harika müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz.

Adres: Pattaya, Bang Lamung District, Çonburi 20150, Tayland

Differ Pub

Şehrin en eğlenceli mekanlarından biridir. Buraya gelen bir şov dansları ve harika canlı müziklerle güzel bir gece yaşayabilir.

Adres: Phettrakul, Muang Pattaya, Amphoe Bang Lamung, Chang Wat Chon Buri 20150, Tayland
Telefon: +66 38 411 915

X Zyte Pub

Eğlencenin ve huzurun olduğu mekandır. Bu mekanda ülke çapında ün yapmış DJ performanslarını hayranlıkla izleyebilirsiniz. Yolunuz buraya düşerse bu mekana gelip harika bir içki alıp içkinizi yudumlarken dans şovlarını keyifle izleyebilirsiniz.

Adres: 1/73, Phatthaya Sai 3 Road, Tambon Nong Prue, Amphoe Bang Lamung, Chon Buri, 20260, Tayland
Telefon: +66 38 429 337
 Bunlar dışında Soi Buakhao ve LK Metro (Soi Diana), Soi 6-7-8, Beach Road, Action Street ve Soi Diamond bölgeleri de gece hayaı yönünde parlak ve hareketli bölgelerdir. Bu bölgelerde birçok gece mekanı bulunur. Buraya yolunuz düşerse bu bölgelere de takılabilirsiniz. Şimdi şehirde bulunan mekanlarda uymanız gereken birkaç ufak notlar aktarmak istiyorum. Bunlar:
  • Özellikle  Go-Go barları ziyaret ederken fotoğraf çekmeyin. piste çıkıp kızlarla dans etmeyin.
  • Gece eğlencesi için dışarı çıktığınızda telefonuzu ve özel eşyalarınız otelinizde bırakın. Yanınıza yaklaşan kızlar hiç çaktırmadan sizden alabilir.
  • Bu şehre gittiğinizde biraz paranız biraz da diliniz olsa harika bir tatil yapmış olursunuz.
  • Burada çok sayıda kadın para karşılığında çalışmaktadır. Hal böyle olunca tuzaklarda kaçınılmaz oluyor. Kendinize dikkat edin.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here