Pelican Mall Avm Nerede, Nasıl Gidilir?
Pelican Mall Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un en sevilen alışveriş merkezi Pelican Mall Avm ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun yanında Pelican Mall Avm Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

İstanbul’un Avcılar bölgesinde bulunan Pelican Mall Avm, toplam 4 katta ortalama 100 mağaza ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Bu alışveriş merkezi, geniş ve ferah mimarisi ile dikkat çekmektedir. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi akın etmektedir. Buraya gelip sevdiklerinizle birlikte alışveriş yapıp aynı zamanda eğlence etkinlikleriyle güzel vakit yaşayabilirsiniz.

Pelican Mall Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Pelican Mall Avm, İstanbul’un Avcılar ilçesine bağlı Üniversite Mahallesi, D-100 Kuzey Yanyolu No:42’de bulunur. Buraya ulaşamak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Buraya özel aracınızla, otobüs, minibüs veya metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Toplu taşıma araçları ile ulaşmak için; 

  • Zincirlikuyu – Beylikdüzü metrobüs hattı ile Cihangir-Üniversite Mahallesi durağında inerek AVM’ye ulaşabilirsiniz.
  • Büyükçekmece yönünde gelmek için Yenibosna yönüne giden belediye otobüsü, halk otobüsü ve minibüslerini kullanarak AVM’ye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel aracınızla gitmek için E-5 üzerinde Avcılar sapağını geçip burada yan yola girip tabelalar yardımıyla çok rahat bir şekilde AVM’ye ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here