gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Phuket Gece Hayatı ve gece eğlencesi denilince akla ilk olarak  Patong Beach’teki Bangla Road caddesi gelir. Bu bölgede gece hayatı oldukça parlak ve hareketli geçmektedir. Çok sayıda gece mekanı bulunur. Kendine has bir gece eğlencesi vardır. Bu mekanlarda gece hayatı sabah saatlerine kadar devam eder.

Phuket, Güneydoğu Asya ülkesi olan Tayland’ın turizm cenneti olarak bilinen bir ada şehridir. Bu şehre dünyanın birçok yerinde turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler harika bir tatil keyfi yaşıyorlar. Gece hayatı olarak ise Tayland’ın önemli şehirlerinden biri olan Pattaya şehrinden sonra en parlak gece hayatın yaşandığı şehirdir. Burada çok sayıda gece eğlencesi için mekan bulunmaktadır. Bu mekanlardan gece eğlencesi son hızı ile sabah saatlerine kadar devam etmektedir. Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarına göz atalım. Bu mekanlara giderseniz mutlaka gözlemlerinizi bizimle paylaşın.

PHUKET GECE HAYATI VE GECE KULÜPLERİ

Tiger Night Club

Bangla Road üzerinde bulunur. Adadan bulunan en popüler discolardan biridir. Buraya yolunuz düşerse mutlak uğrayın harika müzik ve içkilerle çok güzel bir gece yaşayabilirsiniz. Girişi ücretlidir.

Adres: 49 Bangla Road, Patong Beach, KathuPhuket 83150, Tayland
Telefon: +66 76 345 112

Red Hot Club

Bangla Road caddesinin hemen girişinde bulunur. Bu mekanda adada bulunan en popüler mekanlarından biridir. Burası çokça tercih edilir. Çünkü Tayland’da Rock müziğin adresi olarak bilinir.

Adres: 86 Bangla RoadPatong, Kathu, Phuket, Tayland

Boat Bar

Bu mekan daha çok  transseksüellerin tercih ettiği bir mekandır. Mekanda harika dans gösterileri yapılır. Burası herkese açık olup fiyatlar oldukça pahalıdır.

Adres: 125/20 Rat-U-Thit 200 Pee Road, Kathu, Phuket 83000/83150, Thailand

 Telefon: (+66)-76-341237

Art Space Gallery and Music Bar

Şehrin biraz dışında kalan bu bar müşterilerin memnuniyeti adeta her hizmeti ayaklarına getirmektedir. Buraya gelirseniz harika dans, canlı müzik ve lezzetli yemekler görebilirsiniz. Bunun dışında Dövme de yaptırabilirsiniz. Sakin ve samimi bu mekanda harika bir gece yaşayabilirsiniz.

Adres: 7 Ket Kwan road, Kata Beach, Phuket 83100, Thailand, Tayland
Telefon: +66 90 156 0677

Heroes Bar

Patong bölgesinde bulunan bu bar adada en çok tercih edilen mekanların başında gelmektedir. Burada haftanın belirli günlerinde canlı müzik ve diğer aktiveler yapılmaktadır. Bunun dışında çalışanlar gayet sıcak kanlı ve eğitimli kişiler olup insanları buraya gelmelerinde sebep olmaktadır.

Adres: Patong, Kathu District, Phuket 83150, Tayland
Telefon: +66 89 587 0819

Illuzion

Adada en çok tercih edilen dans kulüplerinden biridir. Buraya gelenler harika dans gösterileri ile gecelerine renk katmaktadır. Girişler ücretsiz olup buraya gelen sabaha kadar doyasıya eğleniyor.

Adres: Thanon Bangla, Tambon Patong, Amphoe Kathu, Chang Wat Phuket 83150, Tayland
Telefon: +66 76 683 030

Seduction Nightclub

Bu mekan oldukça cazip gelen bir yerdir. Her gece tıklım tıklım dolmaktadır. Harika gösterilerin yapıldığı bu mekanda canlı müzik eşliğinde sabah saatlerine kadar eğlenebilirsiniz. Bu mekan girişi ücretsiz olup harika geceler için doğru adrestir.

Adres: Patong, Kathu District, Phuket 83150, Tayland
Telefon: +66 76 343 173

Rock City

Bu mekan denilince akla ilk olarak hard rock ve heavy metal müzik tarzları gelmektedir. Buraya giderseniz bu müzik eşliğinde güzel bir gece yaşayabilirsiniz.

Adres: 171 Soi Sansabai, Tambon Patong, Amphoe Kathu, Chang Wat Phuket 83150, Tayland

Belvedere Luxury Club

Bu mekan Şehrin en lüks mekanlarından biridir. İş böyle olunca parası olan elit kesim buraya takılır. Harika dansçı kızlar ve canlı müzik eşliğinde güzel bir gece yaşanılacak mekandır.

Adres: 73/3 Bangla Road, Kathu, Phuket 83150, Thailand

Sound Phuket

Şehrin en gözde mekanlarından biridir. Burada harika müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Adres: 41/, Chanacharoen Rd, Talat Yai, Mueang Phuket District, Phuket 83000, Tayland
Telefon: +66 81 979 9749

The Banana Disco

Bu mekana gelip sabah saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde çılgınca eğlenebilirsiniz.

Adres: 96 Thawiwong Rd, Patong, Phuket 83150, 83150, Tayland
Telefon: +66 76 340 301

Hollywood

Patong bölgesinde bulunur. Harika bir ortamı var. Buraya geldiğinizde canlı müzik ve gösteri şovları ile unutamayacağınız bir gece yaşarsınız.

Adres:  Soi Hollywood, 7 Bangla Road, Patong

Telefon: +66 (0)7 629 4216

Tai Pan Disco/ Night Club

Patong bölgesinde bulunur. Bu mekanda harika müzik ve dans gösterileri size renkli ve hareketli bir gece sunar.

Adres: Thanan Ratuthit Songroipi, Thailand 83150, Phuket, 83150, Tayland
Telefon: +66 82 531 4273
Bunun dışında şehirde bulunan Patong plajı,  Kata ve Karon plajlarında gece hayatı çok renkli ve hareketli geçer. Burada çok sayıda gece mekanı bulunur. Ayrıca merkezde bulunan Phuket Town‘da ise çok kaliteli müzik barları bulunur. Bu mekanlarda harika bir gece yaşayabilirsiniz. Bunun dışında adada yapmanız ve yapmamanız gereken şeyleri bir kaç madde de özetlemek istiyorum. Bunlar:
  • Şehirde bulunan ve trafiğe kapalı olan Bangla Caddesi üzerinde çok sayıda gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda harika bir gece yaşayabilirsiniz.
  • Patong bölgesinde Go-go barları ve Bira barlarına takılabilirsiniz. Burada Tayland harika kızları ile sohbet edebilirsiniz. Şehirde bulunan Kabareleri ve Tay Boksu izleyebilirsiniz.
  • Şehir dışında bulunan diğer bölgelere gidip Fantasea Şovu ve Siam Niramit Şovu izleyebilirsiniz.
  • Burada Rus Mafyalar var dikkat edin. Hemen bir Rus Kız görüp peşinde gitmeyin. Mafyanın eline düşerseniz.
  • Burada yaşayan yerel halkın kafasına dokunmayın. Bunlar inançlarına göre yasaktır. Tepki alırsınız.
  • Buradki yerel halk hem gülümser. Siz de gülümseyin. Orada isyankar modunda mutlaka çıkın. Tatile gelmişsiniz unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here