Pirates of İstanbul Nerede, Nasıl Gidilir ve Giriş Ücreti
Pirates of İstanbul Nerede, Nasıl Gidilir ve Giriş Ücreti

Dünya genelinde oldukça popüler olan Mirror Maze (Aynalı Labirent) harika eğlence alanıyla ülkemizde “Pirates of İstanbul” konsepti ile hizmette açılmıştır.

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde bulunan Pirates of İstanbul veya Türkçe ismiyle İstanbul Korsanları, ülkemizde ilk ve tek olup bu nedenle ilgi oldukça büyüktür. Korsanların sonsuz labirenti içinde tek bir çıkış yolu var. Bu yolu bulup çıkabiliyorsunuz. Burada bu oyunu oynarken hem eğlenip hem de çok farklı bir duygu yaşıyorsunuz. Çıkış yolunu bulduğunuzda hem özgürlüğünüze kavuşuyor hem de ödüller kazanıyorsunuz.

Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika yemekleri, heyecan dolu labirenti, tarihi anlatan Osmanlı müzesi, hediyelik eşyası ve fotoğraf çekimleri ile size muazzam bir gün yaşatmaktadır. Buraya yolunuz düşerse mutlaka gitmelisiniz diyorum.

Pirates of İstanbul Nerede, Nasıl Gidilir?

Pirates of İstanbul, İstanbul’un Bayrampaşa ilçesine bağlı Kocatepe Mah. Şehir Parkı Cad. 12. Sok. Forum İstanbul Alışveriş Merkezi 1 katında bulunur. Buraya ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunları tek tek ele almak isterim.

  •  M1 Yenikapı – Atatürk Havalimanı metro hattına binip Kocatepe durağında inip burada ulaşım sağlayabilirsiniz.
  •  Bayrampaşa yönüne giden otobüs hatlarına binip yakın bir yerde inip yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Metrobüsün Şirinevler ya da Merter istasyonlarından M1 Yenikapı – Atatürk Havalimanı metro hattına aktarma yapıp ulaşabilirsiniz.

Pirates Of İstanbul Labirent Giriş Fiyatı

  • Yetişkin: 12 TL
  • Çoçuk (6-10): 8 TL
  • Çoçuk(0-6): Ücretsiz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here