Sarıgerme Otelleri ve Sarıgerme Otel Fiyatları

Sarıgerme Otelleri ve Sarıgerme Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme alcağız. Umarım iş ve gezi seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa lütfen yorum kısmında bizimle paylaşın.

Sarıgerme, Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı bir tatil beldesidir.  Ortaca ilçe merkezine 21 km, Muğla il merkezine 102 km uzaklıktadır. Özellikle yaz sezonunda burası çok renkli olmaktadır. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün harika bir şekilde yaşandığı bu tatil beldesine her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akmaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada yeteri derecede konaklama alanları bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz şöyle ki;

Sarıgerme Otelleri ve Sarıgerme Otel Fiyatları

1-Seno Resort Sarıgerme: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Sarıgerme beldesinde bulunur. Harika bir manzarası bulunur. Denize de oldukça yakındır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 800-1250 TL arasında değişmektedir.

2-TUI Magic Life Sarıgerme: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Sarıgerme beldesinde bulunur. Yemyeşil bir doğanın ortasında yüzünü denize dönmüş harika bir tesistir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 750-1100 TL arasında değişmektedir.

3-Dolphin Apart Hotel: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Sarıgerme beldesinde bulunur. Birbirinden güzel harika 31 odası bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika tatil yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 295-550 TL arasında değişmektedir.

4-Street61 Apart Hotel: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Sarıgerme beldesinde bulunur. Bünyesinde harika hizmetler bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip çok harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 255-500 TL arasında değişmektedir.

5-Sırman Suite Butik Otel: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Sarıgerme beldesinde bulunur. Tesis plaja 1,5 km uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 225-450 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Otel Sevgi: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Sarıgerme beldesinde bulunur. Ev konforunda bir ortam olup harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında değişmektedir.

2-Otantik Taş Ev: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Sarıgerme beldesinde bulunur.Sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla burada kalıp tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında değişmektedir.

3-The Palm Apart Sarıgerme: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Sarıgerme beldesinde bulunur. Harika bir manzarası bulunur. Burada güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-350 TL arasında değişmektedir.

4-The One Club Sarıgerme Hotel: Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Sarıgerme beldesinde bulunur. Burada huzur adına aradığınız herşey mevcut. sadece sevdiğinizi yanınıza alıp buraya gelmeniz yeterli. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-330 TL arasında değişmektedir.

Göz at;

 1. Sarıgerme Gezi Rehberi
 2. Sarıgerme Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?
 3. Ortaca Gezi Rehberi
 4. Göcek Gezi Rehberi
 5. Göcek Otelleri ve Göcek Otel Fiyatları
 6. Fethiye Gezi Rehberi
 7. Fethiye Gece Hayatı
 8. Fethiye Otelleri ve Fethiye Otel Fiyatları
 9. Fethiye Balayı Otelleri ve Paketler
 10. Muğla Gezi Rehberi
 11. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 12. Muğla Gece Hayatı
 13. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 14. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here