Sarımsaklı Otelleri ve Sarımsaklı Otel Fiyatları

Sarımsaklı Otelleri ve Sarımsaklı Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Sarımsaklı, Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Özellikle yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turist akın eder. Buraya gelen turistler konaklamak konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada başta otel, pansiyon olmak üzere çok sayıda farklı konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Sarımsaklı tatil beldesinde bulunan  bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son iki tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Sarımsaklı Otelleri ve Sarımsaklı Otel Fiyatları

1-Murat Reis Ayvalık: Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Sarımsaklı beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde açık yüzme havuzu, harika bahçesi ve doğa manzaralı güneş terası bulunur. Burada huzur adına arayacağınız her şey elinizin altında olmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 660-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Türkevi Butik Otel: Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Sarımsaklı tatil beldesinde bulunur. Harika bir manzara eşliğinde sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Bu otel bünyesinde çok farklı hizmetler verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 310-600 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-Grand Temizel Hotel: Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Sarımsaklı tatil beldesinde bulunur. 5 Yıldızlı bu otel denize sıfır bir konumda yer alır. Plaja da oldukça yakındır. Sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 190-500 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Musho Otel: Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Sarımsaklı tatil beldesinde bulunur. Bünyesinde açık ve kapalı havuz bulunur. Ayrıca özel plajı da bulunur. Burada konforlu ve eğlenceli bir tatil yapmak için gayet uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik 160-350 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Alder Otel: Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Sarımsaklı tatil beldesinde bulunur. Otel bünyesinde özel plaj alanı, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunur. Gayet şık ve konforlu bir yerdir.  Burada konaklamak için gecelik 140-300 TL arasında ücret ödemek gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Yade Pansiyon: Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Sarımsaklı tatil beldesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 110-180 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Megaş Otel:  Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Sarımsaklı tatil beldesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 105-170 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-Grand Milano Hotel: Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Sarımsaklı tatil beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Burada sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 110-200 TL arasında ücret ödemek gerekir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here