Sarıyer Otelleri ve Sarıyer Otel Fiyatları
Sarıyer Otelleri ve Sarıyer Otel Fiyatları

Sarıyer Otelleri ve Sarıyer Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorular cevap bulur. Bunun dışında sormak istediğiniz bir şey olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Marmara Denizinin kıyılarında yer alan Sarıyer’de gezilecek çok sayıda doğal ve tarihi yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun çok sayıda konaklama yeri bulunur. Şimdi burada yer alan bazı otelleri size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Sarıyer Otelleri ve Sarıyer Otel Fiyatları

1-The Grand Tarabya Hotel: İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Tarabya semtinde bulunan The Grand Tarabya Hotel, 5 yıldızlı lüks bir otel olup yıl boyunca çok sayıda kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Otel bünyesinde muazzam hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 2000-2100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Emirganlı Suites Hotel: İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Emirgan semtinde bulunan Emirganlı Suites Hotel, Muazzam boğaz manzarasıyla boğaz manzarasıyla iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1500-1700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-The Central Palace Bosphorus Tarabya: İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Tarabya semtinde bulunan The Central Palace Bosphorus Tarabya, denize sıfır bir konumda bulunup konuklarına harika boğaz manzarası sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı güzellikle hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Fuat Paşa Yalısı: İstanbul Sarıyer’de yer alan Fuat Paşa Yalısı, Boğaz manzaralı bir konumda bulunup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kilya Hotel: İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Kilyos beldesinde bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler sunmaktadır. Oda kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon konseptleri  konuklarını ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Kilyos Kale Hotel: İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Kilyos beldesinde bulunur. 3 yıldızlı olan bu yer, yılın 12 ayında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Toplam 40 odası bulunan otelin harika bir manzarası bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda yer alır. Burada konaklamak için gecelik otel fiyatı 200-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Yuva Otel: İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Kilyos beldesinde bulunur. Toplam 27 odası ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Sarıyer Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here