gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Serik Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde cafe ve Lüks otel barlarında geçer. Burada eğlence sabaha kadar devam eder.

Serik, Antalya ilimize bağlı bir ilçedir. Serik önemli bir turistlik ilçedir. Serik ilçesi yeşil tabiatı masmavi denizi ile ünlüdür. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turist alan Serik ilçesinde çok sayıda tarihi yapı bulunmaktadır.

Serik ilimizde gece hayatı daha çok Belek üzerinde yoğunlaşmıştır. Belek, Serik ilçesinin en çok dikkat çeken beldesidir. Tatil beldesi olan Belek 22 km uzunluğundaki kıyı şerdi ile tatilcilerin gözde yerlerindendir. Turizm açısından önemli bir bölge olan Belek beldesi lüks otelleri ve çağdaş tesisleri ile ünlüdür. Turizmin merkezi sayılan Belek’de gece hayatı baya parlaktır. Burada birçok lüks otel ve tesis bulunmaktadır. Bu yerlerde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence son hızı ile devam etmektedir. Yine Belek merkezde ve Serik merkezinde oturup bir şeyler yeyip içebileceğiniz birçok Cafe benzeri mekan bulunur. Bu mekanlara gelip gece hayatınıza renk katabilirsiniz. Şimdi ilçemizde  bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısmında bizimle paylaşın.

SERİK GECE HAYATI

Gloria Pub: Bu mekan Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek tatil beldesinde bulunur. Bu belde de çok lüks otel ve tesis olduğunu söylemiştik. Buranın bir diğer önemli kılan özelliği ise bu yerlerde golf sahaları olmasıdır. Bu sahalarda gündüz golf oynayıp gece eğlencenin akışına kendiniz bırakabilirsiniz. Mekan gayet hoş. tavsiye edilir.

The Brezza Bar: Bu mekan Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek tatil beldesinde bulunur. Mekan gayet hoş olup her gece birçok ziyaretçisi olmaktadır. Burası beldemizin en romantik barı diyebiliriz. Gittiğinizde bize hak vereceksiniz.

Lobby & Lounge Bar: Antalya ilimizin Serik ilçesine bağlı Belek semtinde bulunur. Burası eğlenceyi dibine kadar yaşayacağınız bir mekandır. Özellikle Avrupa mutfağından yiyecekler önüne gelmektedir. Her yönü ile harika bu mekan tavsiye edilir.

Bunun dışında yine Belek beldemizde Galeon Bar, Dock’s Pier Bar gibi mekanlara da takılabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here