Seyahat için en güzel aylar: Kasım, Aralık

Türkiye’de ve Dünyada sürekli yükselen uçak ve ulaşım fiyatlarının aksine Kasım ve Aralık ayında zaman fırsatı olanlar için mükemmel seçenekler bulunmaktadır.

Bahar aylarında başlayıp yaz aylarında devam eden yüksek uçak fiyatlarının ve konaklama sıkıntılarının aksine özellikle Kış aylarında zamanı olanlar için mükemmel tatil destinasyonları bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında bildiğiniz gibi hem uçak fiyatlarının pahalılığı hemde konaklama seçeneklerinin yüksek fiyatlarda uçması nedeniyle tatil severlerin cebinden hatırı sayılır miktarda para akışı olmaktadır.

Seyahat için en güzel aylar: Kasım, Aralık
Seyahat için en güzel aylar: Kasım, Aralık

Fakat bunun aksine Kış aylarında zamanı olanlar için uçak fiyatları ve otel fiyatları oldukça makul seviyelerdedir. Örneğin yaz ayında Avrupa’nın herhangi bir şehrine en az 300 dolara gidilebilirken, Kış aylarında uygun zamanda 30 dolara kadar uçak biletleri bulunmaktadır. Tabi aynı şey otel fiyatları içinde geçerlidir. Kış aylarında boş odalarını doldurmak isteyen otel sahipleri odaların fiyatlarını gerçek anlamda komik fiyatlara indirebilmektedirler.

Eğer sizinde kış aylarında çalıştığınız yerden izin alma gibi imkanlarınız varsa tur veya uçak şirketlerinin kampanyalarını mutlaka göz atmalısınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here