Şırnak Otelleri ve Şırnak Otel Fiyatları
Şırnak Otelleri ve Şırnak Otel Fiyatları

Şırnak Otelleri ve Şırnak Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap mahiyetinde bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı seyahatlerde size yardımcı olur.

Şırnak Otelleri

Şırnak 503.236 toplam nüfusu ile Ülkemizin Güney Doğu Anadolu Bölgesinde bulunur. İlimize bağlı 6 ilçe bulunur. Şırnak ilimize her yıl çok sayıda kişi, iş ve turistik amaçlı seyahat eder.

Göz at ;

  1. Şırnak Gezilecek Yerler
  2. Şırnak’da Gezilecek 10 Yer
  3. Şırnak Gece Hayatı
  4. Şırnak Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Güneydoğu Anadolu’da Mutlaka Gezilmesi gereken 10 Yer
  6. Şırnak Otelleri ve Şırnak Otel Fiyatları
  7. Şırnak Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
  8. Şırnak’tan Irak’a (Habur Sınır Kapısı) Nasıl Gidilir

Burayı ziyaret eden misafirlerimiz konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü Şırnak merkezinde ve ilçelerinde birçok konaklama yeri bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerleriniz size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Şırnak Otel Fiyatları

1-Divan CizreŞırnak’ın Cizre ilçesinde yer alan bu otel, şehrin ilk ve tek uluslararası 5 yıldızlı oteli olup yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Otelin toplam birbirinden güzel 132 odası bulunur. Şık ve göz alıcı bu otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Şehr-i Nuh Otel: Şırnak kent merkezinde yer alan bu otel, Şehirde açılan ilk 5 yıldızlı oteldir. Otelin birbirinden şık ve konforlu toplam 172 odası bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Grand Hotel SilopiŞırnak’ın Silopi ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Özenler Hotel Residence: Şırnak’ın Silopi ilçe merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otelin 48 modern odasıyla konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Grand Hotel Memuzin: Şırnak’ın Cizre ilçesinde yer alan bu 3 yıldızlı otel, toplam 64 oda ve 134 yatak kapasitesiyle yıl boyunca konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Bu otel hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için  0 486 616 9432 numaralı telefonla iletişime geçiniz.

6-Otel Med Cizir: Şırnak’ın Cizre ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde  sauna ve spor salonu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.


Şırnak Gezi Rehberi hakkında bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Şırnak Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here