Sultanahmet Otelleri ve Sultanahmet Otel Fiyatları

Sultanahmet Otelleri ve Sultanahmet Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Sultanahmet, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Fatih ilçesine bağlı tarihi bir semttir. Burada çok sayıda tarihi yapı bulunur. İstanbul’a gelen biri buraya uğramadan geri dönmez. Bu nedenle tüm yıl boyunca buraya ziyaretçi akın eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur.  Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi İzmit ilçemizde bulunan  bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Sultanahmet Otelleri ve Sultanahmet Otel Fiyatları

1-Oba Hotel İstanbul: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. Restore edilmiş bir Osmanlı evinde konuklarını ağırlamaktadır. Burada bulunan tarihi yapılara oldukça yakındır. Burada sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Oldukça lüks ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik 2850-3000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-GLK Premier Regency Suites & Spa: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. Otel, 16 odalı ve 5 katlıdır. Odları oldukça şık ve konforlu dizayn edilmiştir. Otel bünyesinde konukları için harika hizmetler bulunur. Buraya sevdiklerinizle gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 1250-2200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İnnova Sultanahmet İstanbul: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. Otel, tarihi yapılara oldukça yakın bir konumda yer alır. Otel bünyesinde suana, hamam ve SPA merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik 1100-2000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-GLK Premier The Home Suites & Spa: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. 19. yüzyıl Osmanlı konağı tarzında inşa edilen bu binada konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 1000-1800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Sura Design Hotel & Suites: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. Harika bir mimari tarzı bulunan otel, oldukça merkezi bir konumda bulunur. Bu lüks otel her yıl çok sayıda yerli ve yabancı konuğu ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 990-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Antique Hostel Budget Hotel: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. Otel; Ayasofya, Topkapı Sarayı ve Sultanahmet Camii’ne birkaç adım uzaklıkta bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 45-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Aleph Hotel: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. Sultanahmet Meydanı’na oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik 60-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Seatanbul Butik Hotel: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. Otel, kendine has mimarisi ve deniz manzarasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 80-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Küpeli Hotel: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. Ev konforunda bir yer sevdiklerinizle gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 80-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Sefa Hotel: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. Sultanahmet meydanına oldukça yakın bir konumda bulunur. Bu otel uygun fiyatta olduğundan dolayı sıkça tercih edilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 80-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here