Tortuga Water Park Nerede, Nasıl Gidilir, ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti
Tortuga Water Park Nerede, Nasıl Gidilir, ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti

Ege’nin en güzel su parklarından biri olan Tortuga Water Park ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktarmaya çalışacağız. Bunun dışında Tortuga Water Park Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulmaya çalışacağız.

Aydın’ın Kuşadası ilçe sınırında bulunan Tortuga Water Park, 20.000 m2 alandan oluşan korsan adası temalı bir su parkıdır. Bu parkın bünyesinde 14 adet su kaydırağı ve  8 adet farklı havuz alanı bulunur. Burası yıl boyunca çok sayıda kişi tarafında ziyaret edilmektedir.

Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda bu park bünyesinde eğlenme, konaklama ve yeme-içme yerleri de bulunur.

Tortuga Water Park Nerede, Nasıl Gidilir?

Tortuga Water Park, Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Karaova Mahallesinde bulunur. Diğer bir deyişle  Kuşadası Sahil Siteleri mevkiinde bulunur. Buraya ulaşmak için ilk önce Kuşadası ilçesine ulaşmak gerekir. Buradan kalkan servislerle parka çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Tortuga Water Park Çalışma Saatleri ve Giriş Ücreti

Tortuga Water Park, tüm sezon boyunca haftanın her günü saat 10:00-18:00 saatleri arasında ziyarette açıktır. Burada kişi başı ortalama 55-65 TL arasında değişmektedir. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için +90 256 633 1320, +90 533 580 38 31 numaralı telefonlarla iletişime geçmelisiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here