PAYLAŞ
Tunceli

Tunceli Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak sokak cafeleri ve çay bahçelerinde geçer. Burada çok az sayıda bar ve disco bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlenebilme imkanına sahip olursunuz.

Tunceli 82.193 toplam nüfusu ile Hem ülkemizin hem de Doğu Anadolu Bölgesinin en az nüfusa sahip olan bir ildir. Nüfusun az olması ve bölgesel sorunlar nedeni ile gece hayatı pek parlak değildir. Burada gece hayatı daha çok sokak cafelerinde ve çay bahçelerinde geçer. Gün karardıktan sonra herkes evine çekilir. Daha çok eş dost ziyareti yapılır. Yine bunun dışında çok az sayıda da olsa kent merkezinde bar ve gece kulüpleri bulunur. İlimizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

TUNCELİ GECE HAYATI

Bakire Kızların Evlenemediği, Evde Kaldığı İlginç Kabile

Siloqiz Bar: Tunceli kent merkezinde bulunur. Burası tunceli ilimizin en popüler mekanlarından biridir. Gece ve özellikle hafta sonları sabaha kadar tıklım tıklım dolmaktadır. Buraya gelirseniz güzel vakit geçirebilirsiniz.

Kaşı Beyaz Cafe: Tunceli ilimizde bulunan çok nezih mekanlardan biridir. Temiz bir ortam, güleryüz personeli ile sizi saatlerce burada tutar. Sevdiklerinizle burada oturup saatlerce sohbet edebilirsiniz.

Babello Cafe&Restaurant: Tunceli ilimizin merkezinde bulunan bu mekan çok güzel bir mekandır. Güzel yemekler, hoş bir müzik ve güleryüzlü personel daha ne istenilir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Tunceli Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here